Wpis z mikrobloga

Oddzielny plus za mecz z Portugalią, który dla mnie był najlepszym meczem kadry jaki widziałem.


@DonTadeo: zwłaszcza, że przyszedł zupełnie niespodziewanie, pamiętam, że przed meczem wszyscy zastanawiali się, ile przegramy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu taka absolutna dominacja, której wynik w ogóle nie pokazuje, pamiętam, że byłem naprawdę zaskoczony tym, że grę polskiej reprezentacji oglądało się z przyjemnością. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niedługo później Portugalia
mikessos - > Oddzielny plus za mecz z Portugalią, który dla mnie był najlepszym mecze...
@Dawidk01: Fornalikowi nie dali tyle czasu, musiał od razu wziąć kadrę po blamażu na euro i solidnie ją przebudować, postawił na takich zawodników jak:
- Glik
- Krychowiak
- Grosicki
- debiutował i był wprowadzany Zieliński
- debiutował i był wprowadzany Milik

Zobacz, to już pół kadry. Nawałka wsadził Mączyńskiego, Pazdana, Jędzę na lewą obronę i Kapustkę.

Co więcej, to Fornalik zaczął próby grania na dwóch napastników, ale Lewy nie chciał,
@lucaseq: zawsze dziwi mnie ten kult Benhakera na wykopie, owszem zagrał bardzo dobre mecze z Portugalia i Belgia do eliminacji Euro 2008 ale już sam turniej położył całkowicie, do tego zagrał chyba najgorsze eliminacje do MŚ 2010 za mojego życia, wyprzedziliśmy w grupie tylko San Marino! Ciągle też każdy pisze ze miał kiepskich piłkarzy a tyle osiągnął, tak wspaniale prowadził drużynę itd. Janas miał podobny poziom piłkarzy a osiągnął tyle samo