Wpis z mikrobloga

@lucaseq: trafił na dzbanka w postaci na zdjeciu

Opowiedział gazecie, jak wyglądała cała - kompromitująca - sytuacja jego zwolnienia. - Stoję na boisku i czekam na wywiad dla TVP, a reporter tłumaczy mi rozmowę, którą trzy metry obok prowadzi dziennikarz nSportu z panem prezesem - relacjonuje wydarzenia po meczu ze Słowenią. - Słyszę: hej, właśnie zostałeś zwolniony. A potem Lato przychodzi do mnie i zaprasza na wtorek na rozmowę. Taki jest
polock - @lucaseq: trafił na dzbanka w postaci na zdjeciu
 Opowiedział gazecie, jak w...

źródło: comment_1611148327HkwdmDKYVgTC1350K3z0GM.jpg

Pobierz
@lucaseq:

Takiego trenera teraz reprezentacja potrzebuje.


dokładnie, szczególnie teraz, kiedy mamy lepszych piłkarzy niż za Leo, trzeba kogoś kto wejdzie do szatni i powie:

słuchaj lamusie, trenowałem Real, Ajax, reprę Holandii, rób co mówię a daleko razem zajdziemy


a nie jak Wuja:

hlip hlip o Boże, w mediach łysy kudłaty mnie prześladuje ;-(
@lucaseq był dobry, dopóki angażował się na maksa w pracę dla Reprezentacji. Jak potem zaczął się bardziej angażować w pracę w Feyenoordzie zrobił się dramat. Faktycznie, stworzył na pewien czas drużynę, która mogła rywalizować w Europie, pomimo braku klasowych piłkarzy i za to wielki szacunek. Stworzył też dla kadry Kubę Błaszczykowskiego. Kilku zawodnikow pokazało się w kadrze tylko za jego kadencji (Bronowicki, Golański, Łobodziński), a byli to zwykli ekstraklasowi kopacze.
@lucaseq Szacun że doprowadził nas do fazy grupowej Euro na które jeszcze w jego czasach nie jechało pół Europy. Dokonał tego składem który szału nie robił, patrząc na przynależność klubową i osiągnięcia zawodników. Szkoda że końcówkę miał fatalną.

Oddzielny plus za mecz z Portugalią, który dla mnie był najlepszym meczem kadry jaki widziałem.
Do dziś jestem pełen podziwu jak z gównianą reprezentacją którą wtedy miał wszedł na euro 2008.


@lucaseq: nie umiejszając zasług, farta miał niesamowitego bo należy pamiętać, że oprócz wspaniałych meczów z Portugalią dostaliśmy wtedy w trąbę od Armenii czy Finlandii. Całe szczęście inne drużyny też traciły punkty na potęgę