Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytania ale akurat to przyszło mi do głowy.
Mam hosting, domene, wordpresa, kupiony szablon, zdjęcia i inne materiały do przygotowania strony ze sklepem mojej firmy produkującej handmadowe ubranka dla dzieci (wizytówka, sklep, galeria, kontakt itp), nie mam tylko umiejętności graficzno estetycznych :)

Jaki byłby koszt wykonania?

#webdesign #stronywww #wordpress #webdev
  • 8
  • Odpowiedz
Skle internetowy to woocommerce, to nie problem, bramki też. Chodzi mi bardziej o szatę graficzną. No i sklep niewielki, malutki nawet.
  • Odpowiedz
@matrix_5: zapakuj ten szablon, to jest relatywnie proste, jak sklep jest mały to nie ma sensu się pakować w jakieś koszta związane z designem :)
  • Odpowiedz
Kwestia dostosowania grafik, żeby to wszystko jakoś wyglądało. Moje zdjęcia trzeba przerobić, pododawać elementy graficzne itp. Szablon jest w kolorach pastelowych, a zdjęcia robione w ciemnym kluczu i teraz trzeba jakoś umiejętnie je skomponować, nawet moje logo trzeba by przerobić żeby pasowało. Jest troszkę z tym roboty, zwłaszcza przy moich umiejętnościach graficznych, choć pewnie dla kogoś zajmującego się grafiką już nie tak dużo :)
Druga sprawa to przecież nie można wziąć dema
  • Odpowiedz