Wpis z mikrobloga

Siema, jestem kulturystą z kilkoma małymi osiągnięciami, między innymi mistrzostwo juniorów IFBB w zeszłym roku, nie wiem czy mieliście tutaj kogoś przede mną z takim pomysłem ale #!$%@? tam, jak tak to ignorujcie.

Pomyślałem że może ktoś z Was też ma zajawkę i chciałby kiedyś spróbować wystartować w zawodach, a nie wie do końca co i jak, dlatego odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

Zapraszam. #mikrokoksy
Lewusx - Siema, jestem kulturystą z kilkoma małymi osiągnięciami, między innymi mistr...

źródło: comment_16110879783NdJJN36otlIikjYkVJBp9.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Lewusx: chciałbym wystartować w ciągu roku/dwóch. Jak wygląda cały proces uczestnictwa w zawodach od kuchni? Jak sie zapisac, jak wyglada weryfikacja, opis dnia zawodów, kategorie wagowe itp.
  • Odpowiedz
@karygodnykartofel: Jak najniżej przy zachowaniu odpowiedniej techniki, ciężko jest to wytłumaczyć, zazwyczaj ktoś kto nie umie ma problem z mobilnością w którymś rejonie, ja miałem np. w stawie skokowym dlatego przed każdą sesją go rozciągam.
  • Odpowiedz
@97przemo97: Wybierasz realny termin gdzie wiesz że forma będzie napewno gotowa, zapisujesz się na zawody przez wysłanie zgłoszenia na stronie internetowej, jeżeli to nie pierwszy start to musisz dołączyć do jakiegokolwiek klubu sportowego z sekcją kulturystyki i opłacić niedużą składkę roczną. Kategorie mamy wagowe jak i wagowo-wzrostowe(kulturystyka klasyczna i Classic Physique) do tych drugich jest tabelka na stronie PZKFiTS ile możesz wnieść przy jakim wzroście w dniu weryfikacji. Weryfikacje zazwyczaj odbywają
  • Odpowiedz
@sindram: Serce niedawno sprawdzałem, chyba za mało clenu waliłem bo jest git, nerki też git a wątrobę #!$%@?ło tylko 3x ponad normę ALT(są przypadki kilkunastokrotnie przekroczonej normy), zarzuciłem fajny lek i wbiłem się w normę po 2 tygodniach.
  • Odpowiedz
@sindram: A czy ja tutaj jestem żeby pytać czy warto to robić? Ile lat dożyje? Jak bardzo to szkodzi? Chłopie ja Ci nie mówię że coś jest niezdrowe bo nie interesuje mnie co robisz, więc po co mnie tutaj umoralniać próbujesz.
  • Odpowiedz
@Lewusx:
Nie, po prostu ciekawi mnie logika takich ludzi jak ty.
Rozumiem ze chcesz wyglądać ładnie, no ale ryzykować zdrowiem dla 30 czy tam 40 kg więcej suchej masy mięśniowej, jest nieco głupie, przecież i bez koksowania pewnie dobrze byś wyglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby chociaż był tam taki hajs jak w piłce nożnej, to można przeliczyć krótsze życie na wygodniejsze, ale podobno większość kulturystów albo
  • Odpowiedz
@sindram: 100% Racji ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja nie biegam, bo mogę doznać kontuzji nogi, nie pływam też, bo mogę się utopić, nie ścigam się samochodami, bo łatwo o wypadek, w piłkę też nie gram, bo szwagier sobie tak nogę złamał, na rowerze nie jeżdżę bo samochód może łatwo potrącić, na siłownię też nie chodzę oczywiście, bo zerwę sobie mięśnie.

Ja siedzę przed telewizorem i piję piwo,
  • Odpowiedz