Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #antykoncepcja #religia #chrzescijanski #aborcja #zwiazki #rozowepaski

Mam dziewczynę od 3 miesięcy, ogólnie się dogadujemy, to raczej materiał na coś więcej. (do tego dziewica, a lvl 24 :OOO)
Niestety, dziewczyna strasznie boi się zajść w ciążę, a ewentualna aborcja/pigułki po nie wchodzą w grę bo religia/sumienie zabrania.
Ja natomiast w takich tematach jestem konformistą ( ͡° ͜ʖ ͡°), już pomijając to że jestem bezpieczny jeżeli chodzi o antykoncepcję.

Nie bardzo wiem jak mam podejść do tego tematu, bo ja się nie zobowiążę po 3 miesiącach znajomości iż będę szczęśliwym ojcem, a z jej strony nie ma kompromisu.

A może to ja jestem #!$%@?? idk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600733c0535d82000a0d1e9c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#sex #antykoncepcja #religia #chrze...

źródło: comment_1611085857HakqTIJtJAZm2UXI08utww.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale seks w gumce akceptuje?
jak kiedyś byłem młodym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to moja obecna żona przed seksem powiedziała że nie idzie się do łóżka z kimś, kto w razie wpadki nie udźwignie konsekwencji. Według mnie to mądre słowa.
Nie wiem z jakich powodów nie chce antykoncepcji ale jeśli obawia się np. skutków ubocznych to wypadałoby to uszanować.
  • Odpowiedz
Ja natomiast w takich tematach jestem konformistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: to znaczy, że nie używasz gumek "bo tobie tak wygodnie" i kobieta ma bezwzględnie zadbać o antykoncepcję po jej stronie?
Ty masz więcej niż 13 lat?
Jak tak, to i tak nie nadajesz się do związku
  • Odpowiedz
OP: @Moonastro: chcemy oboje bo oboje się nakręcamy ale do niczego nie dochodzi, a petting to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielona_pomarancza: kurde no szkoda by było :/ bo lubię z nią spędzać czas oraz jest hot no ale wiadomo, na dłuższą metę to będzie #!$%@?ące.
@pawel_187: akurat to mi nie przeszkadza, mógłbym pomóc jej odkrywać ten świat cielesnych przyjemności :3
@
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

gumka dla mnie żaden problem ale ona się boi że może pęknąć

bo może. A ona nie dokona aborcji, więc musisz być gotowy na ewentualną odpowiedzialność. Jeśli nie jesteś to nie uprawiaj seksu, albo wazektomia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @kt13: akurat szansa ze zawiedzie tak prezerwatywa jak antykoncepcja partnerki jest znikoma.
Choc z opisu dziewczyna wyglada na nieco dziwna, skoro nie akceptuje nawet tabletki "po" w razie problemu. To juz kwestia autora czy zgadza sie wiazac na powaznie z kims takim.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aster1981 skoro nie chce brac tabletek antykoncepcyjnych to chyba logiczne ze nie chce brać tabletki PO. I jedno i drugie może pozostawać nieobojętne dla zdrowia jak i jest zabronione przez religię katolicką, przez katolików nazywana "tabletką poronną". Chociaż dla mnie seks przed ślubem u wierzących to jest jakaś pomyłka. Chyba, że jest się tak "wierzący" że ci nie przeszkadzają jednak prezerwatywy i cała reszta
  • Odpowiedz
@kt13: nie widzialem w pierwszym wpisie by nie chciala korzystac z tabletek antykoncepcyjnych. W takiej sytuacji pozostaje spirala.
No albo po prostu szybko od niej uciekac :P

Seks jest absolutnie naturalny i nie jest zadna pomylka.
Nie liczac garstki psychicznych fanatykow reszta sie zabezpiecza jak i uprawia seks przed slubem.
  • Odpowiedz