Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Wydaje mi się że jego widzowie nie odbierają tego jako satyry. Wystarczy przeczytać komentarze, raczej jasne staje się że jego fani nienawidzą kobiet i chętnie zrzucają na nie winę za swoje niepowodzenia.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Mnie tam szarpanki lata koło dupy, ale czasami sobie włączę jakiś odcinek dla śmiechu, bo zwyczajnie mnie bawią jego materiały. I taki jest chyba zamysł - wytykanie głupoty lewej strony w humorystyczny sposób. Ale jaki ból dupy lewaki złapały na niego to jest szok. xD Oni mają monopol na poczucie humoru, satyrę i żarty?
  • Odpowiedz
Oni mają monopol na poczucie humoru, satyrę i żarty?


@UberKatze: a myslisz ze taki zindoktrynowany lewak jest jeszcze w stanie odroznic humor od satyry? przeciez gdyby ktos z prawicy napisal cos takiego to napewno nie wyczulby tego tylko robilby afere i utwardzal sie w swoim przekonaniu filmikami swojego wyznawcy xD
  • Odpowiedz
@defkor: tez cos czuje ze ten typek jest niebezpieczny.. boi sie go cala moderacja ktora usuwa nie przychylne mu wpisy.. co bedzie jesli za niedlugo przelozy swoja nienawisc do kucy na rzeczywisc i zaczna sie polowania na prawakow w realu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że jego widzowie nie odbierają tego jako satyry. Wystarczy przeczytać komentarze, raczej jasne staje się że jego fani nienawidzą kobiet i chętnie zrzucają na nie winę za swoje niepowodzenia.


@dac_oficjal: Dokładnie, jakoś przerażające jest to, że duża część jego odbiorców faktycznie myśli w taki sposób jaki on prezentuje.

Bo to, że sobie można dać solidnie w kość relacjami damsko-męskimi, każdy powinien wiedzieć, ale robić sobie z tego filozofię
  • Odpowiedz