Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Podałem dane, mogę Ci wysłać pierdylion badań, a Ty się chwyciłeś jak Cię zrugałem i koniec dyskusji. Jeżeli 70% ludzi jest przeciwnych likwidacji ze względu na pandemie w nowszym sondażu, to Twój dwuletni link którego szukałeś byle znaleźć liczbę mniejszą, niż tą którą podałem, jest z dupy? A nie wiesz, bo nie masz o niczym zielonego pojęcia co wypisujesz. Znajdź nowszy sondaż niż mój gdzie ludzie są przeciw 500+
  • Odpowiedz
@WaveCreator: PO ma poparcie tylko dlatego bo jest antypis. Gdyby PIS nie było to oni tracą główne paliwo swojej polityki, a co do Hołowni to ja bym się wstrzymał z oceną - nie pokazał nam wszystkiego, być może nam pokaże i się wszyscy zdziwimy lub zaskoczymy. Moim zdaniem skończy jak Kukiz, Palikot czy Petru i społeczeństwo zacznie patrzeć z żenadą, no ale mogę się mylić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Aik32fr45yd: Hołownia odpowiada żywotnym potrzebom społeczeństwa: trochę kościelny, trochę socjalny, trochę fajny, trochę taki, trochę śmaki, czyli idealny polityk centrokonserwy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paradoksalnie to daje mu duże poparcie, bo jest zjadliwy i dla letnich PiSowców, i dla PO, i nawet dla centrolewu (jego pierwszy nabytek to posłanka Lewicy o ile dobrze pamiętam), i nawet karynki i grażynki kojarzą go jako śmieszka z
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: aha, a badanie sondażowe robione przez firmę prowadzącą rejestr dłużników, a nie przez sondażownie, jest gówno warte? Ile innych sondaży firmy BIG InfoMonitor S.A gdziekolwiek widziałeś?
  • Odpowiedz
@MKULTRA: To jest rośnie? Ty umiesz czytać wykresy? Wspólczynnik aktywności zawodowej stoi w zasadzie w miejscu wg tego wykresu co wkleiłeś. Ważna jest średnia, a nie peaki pracowników sezonowych. A w zasadzie ważniejsze są minima niż maksima a te już od 2017 zaczynają spadać. Czyli jak nie ma pracy sezonowej to na stałe mamy mniej aktywnych zawodowo. Chociaż nadal z wykresu to praktycznie nadal płaska linia jest.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: a zwrociles uwage kiedy jest wieksza aktywnosc? Wyciagnales z wykresu roczna srednia? To raz.

Dwa. Napisales ze zyskuje na tym programie 70 procent spoleczenstwa. Ten program jest na kredyt, to jak zyskuje? XD
  • Odpowiedz
za to Bury z rigczem. 500+ tylko jeśli co najmniej jeden z rodziców pracuje (oczywiście nie na czarno), wyjątek dla sytuacji w której żaden z rodziców nie jest zdolny do pracy i już 500+ staje się akceptowalne - grunt żeby odciąć od socjalu 20-30-letnich nierobów.


@Lonesome_road: Zniesienie dochodowego dla pracujących na uop. Wprowadzić podatek od działalności gospodarczej jednakowej wysokości dla wszystkich samozatrudnionych i firm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gilgamesz69: jaki to jest koniunkturalista to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Im szybciej Hołownia zrozumie że nie da się zadowolić wszystkich i gdzzieśd będzie trzeba się okopać tym będzie mniej rozczarowany wynikami wyborów.
  • Odpowiedz