Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@Gilgamesz69: za to Bury z rigczem. 500+ tylko jeśli co najmniej jeden z rodziców pracuje (oczywiście nie na czarno), wyjątek dla sytuacji w której żaden z rodziców nie jest zdolny do pracy i już 500+ staje się akceptowalne - grunt żeby odciąć od socjalu 20-30-letnich nierobów.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: Myślałem że będzie klepał swoim innym znanym frazesem - "Myślę że jest to ważny temat, temat odpowiedzialności nas wszystkich, temat którego decyzję chcę podjąć w drodze dialogu (xDDDDD) z polskim społeczeństwem. Myślę że taką odpowiednią formą byłoby przeprowadzenie referendum w drodze pokoju, uczciwości i sprawiedliwości zawierającego w sobie kluczowe elementy kompromisu". Kolejny frazes w stylu "Dodatkowo w mojej osobistej opinii nie ma w tej chwili potrzeby zmiany formuły programu
  • Odpowiedz
co z tym narodem jest nie tak

@Aik32fr45yd: Bo część ludzi ma już dość "wyrazistych" polityków, którzy dążą do światopoglądowych czy gospodarczych rewolucji. Święty spokój i kompromis - to jest coś co pozwala człowiekowi rozwijać się zawodowo i osobiście. Dlatego PO i Hołownia mają nadal poparcie.
  • Odpowiedz