Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może możliwość sprawdzenia szczegółów auta po VIN? WBAPH7C50BE675129
Z tego co się dowiedziałem to sprowadzane z USA
#samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Davczo: "Z tego co się dowiedziałem to sprowadzane z USA" i już wystarczy żeby go nie kupować. No chyba że sam sprowadzasz i wiesz co to, albo sprzedający podpisze Ci oświadczenie ze swoim PESELem i dowodem, że auto nie jest zalewem/ulepem i w razie czego zwraca całe siano :)
  • Odpowiedz
@nalot_1: właśnie wiem, widziałem nawet zdjęcia. Jednak zaskakująca jest cena, bo nawet z oklejaniem wyszłoby taniej niż średni koszt takiego auta
  • Odpowiedz
@Davczo: kup sobie carfaxa na allegro albo szukaj w google. mi po wklejeniu vinu udało się dowiedzieć, że przyjechało z miami z przebiegiem 20.350mil i wybuchniętymi poduszkami. główne uszkodzenie to GRAD. na tym samym portalu za $11 masz full report.
  • Odpowiedz
@Davczo: Oglądałem dzisiaj. Auto nie można okleić ponownie folią, trzeba najpierw zedrzeć cały lakier do zera i naprawić blacharkę. Pełno wgnieceń i źródeł korozji. Do tego "komisarz" straszny burak, po pytaniu o stan techniczny zarzyna drzeć japę. Nie pozwala na sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej, ogólnie nie polecam.
  • Odpowiedz
Trafiłem tu bo, tez chciałem ją obejrzeć. Z vin wynika, ze powinna mieć jasna skore i navi a tego nie ma. Wyskakuje tez jakaś archiwalna aukcja z miami z 2013r gdzie jest zapis, ze auto po gradobiciu i z odpalonymi poduszkami. (Dziwne)
  • Odpowiedz