Wpis z mikrobloga

Mam problem, nie wiem jakim sposobem ale zamówienie zamiast ja dostał ktoś inny mimo że adres jest prawidłowo wpisany, płacone karta co teraz zrobić? Niby nie straciłem dużo bo sto złoty ale jak to możliwe #!$%@? że odebrał ktoś inny to jeżeli jak bym są napisane poprawnie moje dane? XD

#zalando
  • 21
@typowyhomar: moje zalando ostatnio DPD dostarczyło 2 ulice obok. Kurier tylko podrzuca przesyłki pod drzwi, więc to że odebrał ktoś inny to nic dziwnego. Wsumie to może nawet paczka trafiła pod Twoje drzwi, ale się sąsiad poczęstował. Ja miałem farta, bo dziewczyna która odebrała paczkę, zadzwoniła na mój numer na przesyłce i finalnie paczkę dostałem.
@oskee nie ma takiej opcji, sąsiad na przeciwko jak by widział że paczkę dostałem odrazu mnie by powiadomił, w bloku nawet nie mam czuby żadnego xd
Napisałem do supportu i jestem zdziwiony pierwszy raz w życiu taka sytuacja mnie spotkała nigdy więcej nie zamawiam z zalando
@bsl zobacz pierwsze zdjecie, jest na nim nie wiadomo zwrot przesyłki numer paczki zwrotnej i nowy numer nowej paczki, i na nowym numerze paczki dalej są moje dane lecz dostał ktoś inny