Wpis z mikrobloga

Equilibrum - bardzo dobry film, przyjemne sceny walki (szczególnie z tymi pistoletami Gun Kata), jeszcze młoda i piękna Emily Watson i wspaniały Christian Bale. Jego zimna twarz pozbawiona emocji jest jednocześnie przerażająca i fascynująca.

ciekawa wizja przyszłości, w której ludzie po zażyciu środka Prozium przestali czuć i okazywać emocje, a co za tym idzie nie ma juz wojen, przemocy (oprócz oczywiście rządowego bata ;)) i wszyscy są "szczęśliwi".

#film #scifi
Pobierz seeksoul - Equilibrum - bardzo dobry film, przyjemne sceny walki (szczególnie z tymi ...
źródło: comment_1611002472NMVEs3STHTrd2x4pseTayO.jpg
  • 11
@seeksoul: Opis każdego filmu który w dużej mierze opierał wizję świata na roku 1984 orwella (ostatnio dość popularnej). Motywy z tej książki pojawiają się w większości dzieł kultury które opowiadają o anty-utopi, tak jak v jak vendeta czy psych pass (anime).
@seeksoul: szkoda tylko że obejrzałem go z 5 razy. Matrix z 20, zresztą wszystkie Sci-Fi 7+ już obejrzane (,) Niepamięć, Avatar, Incepcja, Oblivion, Czarne lustro, śmierć, miłość i roboty... no wszystko! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba czas na książki bo ich więcej. A na szroty 5/10 szkoda czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rakess: to akurat nie jest na orwellu tylko na Fahrenheit 451
Krótka dygresja - wiem o czym był Fahrenheit 451 dzięki kaczorowi Donaldowi i komiksowi "154 stopnie kwarenheita" tylko tam palili instrumenty muzyczne a nie książki - Donald miał setki takich smaczków w komiksach.
@Montago: OMG, teraz się skapcyłam że mam Ciebie na Filmwebie. To zaszczyt bo mam tylko 19 wyselekcjonowanych osób i więcej nie przyjmuję od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)