Wpis z mikrobloga

Sugerując się @Jazon zrobiłem sobie test maksów:

- pull up - 15,
- dip - 32,
- push up - 50

Cytując przedmówcę, #!$%@? ale czy stabilnie to nie wiem, bo robiłem to po raz pierwszy od nie wiem kiedy :D

Oczywiście mógłbym zgonić na to że:
- robione w domu (drążek w futrynie to #!$%@?, dipy na nierównych krzesłach z książkami, a pompki na podłodze),
- w zasadzie tylko podciągnięcia na świeżo, a reszta w trakcie normalnego treningu i max 5 min. przerwy przed samym testem ćwiczenia, przy czym jak nigdy zachciało mi się użyć 10kg obciążenia,
- chociaż nie - imo przed maksem podciągnięć mogłem się nieco bardziej rozgrzać,
- myślę że dociągnąłbym pompkami do 55, ale nie chciałem robić przykrości koledze ( ͡ ͜ʖ ͡)

No ale, jak to mówią, "złej baletnicy, #!$%@? u spódnicy" czy jakoś tak. Nie jest źle. Za jakiś czas powtórzę.


#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy
  • 12
@madstorm: graty, moje pompki to gówno i nie ukrywam tego, moja pięta achillesowa xD kiedyś na świeżości wjadę żeby zobaczyć ile zrobię, ale nie będzie to zapewne dużo większa liczba xD ogólnie chodziło mi bardziej o to, że przez jakieś pół roku progresu w tym temacie nie zrobiłem, ale w sumie nie ćwiczę pod zwiększanie maxów, więc #!$%@?, grunt że nie spadlo xD
@maniek74: dupa piecze, że ludzie fajniejsze rzeczy
@Towarzysz_Pawulon: kalistenicznych nie robię izolowanych, dipa niby staram się na klatę najbardziej 'przyjmowac', ale czasami nawet dupę czuję od spinania pośladów xD Po głównym treningu mam akcesoryjne zazwyczaj z normalnymi ciężarami, np OHP, ławka, czy teraz 5kg hantelkami barki sobie pompuje, bo nie mogą mi dojść do siebie po grudniowym tygodniu ćwiczeń na mrozie xD
@Towarzysz_Pawulon: mi się dynamicznych elementów zachciało uczyć xD kiepska pora na takie zabawy xD 2,5h prób 360 raz za razem zrobiło robotę xD

100kg na hita wziąłem, boję się więcej próbować żeby mnie nie zabiło xD

@maniek74: no to masz powiew świeżości, trzeba iść z duchem czasu xD