Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szef naciska, każdy naciska. Liczyłam że nowy rok przyniesie mnóstwo fajerwerków, jak bardzo się myliłam. Niektórzy stwierdzą, że dopiero 18 stycznia i okej mają rację. Natomiast ja powiem że jestem uwalona po głowę papierami i nie tylko, niedawno wstałam mój pierwszy wolny poniedziałek od x czasu! Co z Chadem no właśnie co z nim? Widzieliśmy się 4 stycznia to w sumie przykre, prezenty urodzinowe dla niego leżą na biurku a ja nawet nie mam jak się z nim zobaczyć, dzwonimy, piszemy ale już rzadziej. Ja odpowiadam kolejnego dnia, on po paru godzinach. Nawet kupiłam specjalnie nową bieliznę na nasze spotkanie. Nawet przeszłość mnie opuściła, czuję że jestem szczesliwa tak po prostu, cieszę się że prawie udało mi się zamknąć niektóre tematy. A na samą myśl o niektórych ludziach bierze mnie na zwykle wymioty! Jutro muszę wstać przed 4, z samego rana mam bardzo ważne spotkanie, muszę wyglądać olśniewająco aby udało mi się podpisać umowę od której będzie zależał mój kolejny awans (nie żebym dopiero nie dostała jednego) muszę się odpowiednio przygotować! Proszę niech w moim życiu zadzieje się magia.
#romans #2021 #relacja #zwiazki #seks #milosc #tinder #urodziny #sukces #szczescie #chad
  • 2