Wpis z mikrobloga

@wycz: wlasnie nie, wymienialem akumulator, chcialem sprawdzic szyby czy dziala tryb auto, od pasazera poszla w dol i do gory ladnie, od kierowcy poszla w dolu no i jak juz szla do gory to zamykala sie jakby to powiedziec krzywo, widac ze idzie obok gumowej prowadnicy, wiec moze cos przymarzlo i wypadala z niej...
@wycz: ja mam 2009 rocznik kupiony ze Szwecji i 260 tys na liczniku, poza takimi rzeczami, ktore no musza sie zuzyc po tylu latach nic wielkiego nie robilem, tak naprawde robilem dwie rzeczy, lacznik stabilizatora (koszt 70 zl) no i w tamtym roku wymienilem sobie sprzegielko klimatyzacji bo juz halasowalo i mnie draznilo (250 zl) to tyle, reszta smiga ladnie.
@Miszcz_Joda: nagrzewnica i woda nie, ale cala grupa jest tym zawalona w uk. Nieskladajace lusterka naprawilem (bezpiecznik 2funty i wlutowanie go, ale podobno co roku to zdycha), wyswietlacz od radia raz naprawilem, znowu zaczyna zdychac, radio plyt nie czyta i nie naprawie, gasnace zegary - usunąłem sprezynke z potencjometru przyciemniania - nie wylacza sie na dziurach, za to po czasie gasnie bez powodu i jest problem wlaczyc. Czujnik deszczu tez dziala
@Miszcz_Joda: u mnie przy mrozach czasem przymarza zamek tylnych drzwi i jak się je otworzy to nie da się zamknąć (klamka jest luźna) trzeba docisnąć i zamknąć od środka ryglem. Już druga zimę tak mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: nie składają się do końca, albo trzeba kilka razy przyciskiem klikać. Żaróweczka od światła mijania z lewej strony.
@642425: wiem, mam już kupione bezpieczniki tylko czekam na ciepło, aby obudowy lusterek nie połamać