Wpis z mikrobloga

Użytkownik @xreak zadał dzisiaj pytanie, czy siur 13cm to tragedia. Postanowiłem zbadać temat od strony naukowej i wnioski są następujące:
- 13cm to najpopularniejszy siur występujący w populacji
ALE
- Kobiety tego nie wiedzą i większość z nich uważa, że jest to 14 cm
ALE
- Kobiety to hipergamiczne bestie chcące więcej i większość z nich chce min 15,8cm dla faceta w stałej relacji i 16,3cm dla jednorazowego wyskoku.

Już znasz prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#beniz #przegryw #blackpill #penis #logikarozowychpaskow
AntyBohater - Użytkownik @xreak zadał dzisiaj pytanie, czy siur 13cm to tragedia. Pos...

źródło: comment_1610920682yxXR9nqMbLQafsiyQNKJ12.jpg

Pobierz
  • 48
@spocony_smierdziel: twarz, w ocenie kobiet mam z twarzy 15-16 lat, kilka nawet wprost powiedziało, że jakby gdzieś ze mną wyszły, to ludzie by myśleli, że jestem jakimś ich młodszym kuzynem. Z tego też powodu jak skończe studia wyjeżdżam. Gdzie, to sprawdze przez tindera jak dopracuje kilka drobnostek
@kennyooo: z tym brakiem mozliwosci ladowania duzego po same jaja to juz urban legend.
Ja mam te 13.5 cm, ladowalem po same kazdej babie i wisdomo: zadnej nic nie bolalo. Raczej bylo to dla nich za malo. Wiec iko te 16 cm tez bez klopotu daloby rade bezbolesnie, a ile wiecej frajdy dla obu stron. Wtedy na pewno 1 sztuka znalazla by sie ze za duzo. No ale ok, wtedy wklada