Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #nieruchomosci #wroclaw #heheszki

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

https://www.olx.pl/oferta/przestronna-kawalerka-do-wynajecia-blisko-centrum-nowe-budownictwo-CID3-IDI8VyK.html#45606928b4

Nowo wybudowana kawalerka w stylu grenlandzkim w jelczu laskowice blisko centrum Wrocławia, bardzo dobry dojazd wszedzie.

Wystrój surowy do urządzenia i umeblowanie wedle własnego uznania. W skład mieszkania wchodzi pokój (salon), do tego przedsionek oraz spore patio dookoła.


W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny +48 660 252 485
Pobierz CzajnikZniszczenia - #mieszkanie #nieruchomosci #wroclaw #heheszki

XDDDDDDDDDDDDDD...
źródło: comment_1610907497vDW3XVH6Pv6oBjesIdlzHd.jpg
  • 12
@SebX: mistrzu, zrób eksperyment - dodaj dwa ogłoszenia, jedno z czynszem w cenie a drugie z czysnzem w opisie, zgadnij gdzie ludzie będą dzwonić. nikt tak nie podaje bo potem wylatujesz na dół wyników filtrowania. na Gumtree masz pozycje osobna "czynsz" a ze olx gniotowato ogarnia to masz to co masz
kolejny dzban który podaje cenę bez czynszu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SebX: olx tego wymaga... Też jakiś czas temu wystawiałem mieszkanie pod najem i był obowiązek wpisania czynszu osobno. No to wpisałem 1zł, bo czynsz u mnie był wliczony w najem i miałem zero odzewu od ludzi, więc rozdzieliłem tak jak każą i szybko poszło ¯\_(ツ)_/¯ może olx wie, że ludzie to jednak debile i to musi