Wpis z mikrobloga

Witam. Przedstawiam Wam pierścionek który wykonałem dla Mireczka- projekt wspólny;) . Centralny firmy 0.40 ct J/si. Z certyfikatem GIA (więc najlepsze laboratoria gemologiczne na świecie)oprawiany w pół- carge, do tego 12 szt 1.25 mm diemenciki oraz 2 szt 1mm . Wsztko w złocie 585. - Mireczek pozwolil podać cenę więc -5.5k #sebsjewellery #rozowepaski #bizuteria #handmade #rzemioslo #niebieskiepaski #pierscionek
Pobierz
źródło: comment_1610906723AQvopvVyx4WbMBKpvjvHHL.jpg
  • 13
@klebsiella: wiem- że mógłbym więcej- ale z wiekiem nie mam dużych wymagań życiowych ;) kiedyś miałem ciśnienie "żeby mieć" "byc kimś" - a stary nie jestem ) teraz mam mniejsze wymagania- rodzina - zdrowa- czas razem spędzony z córką- i partnerka a nie w pracy to mi wystarczy:) nie pracuje charytatywne- ani po kosztach ale klijent i ja zadowoleni to wystarczy;)
@darkinvaider: Jeśli możesz powiedzieć, a raczej chcesz się pochwalić - ile wychodzi tak godzinowo za taki pierścionek?
A jak nie chcesz rzucać stawkami, to chociaż ładnie powiedz ile siedzisz przeciętnie nad takim pierścionkiem (policzę sobie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ciekawi mnie zawsze, bo jak np. stolarz rzuca ceną ~7k za stół to wydaje się sporo, ale jak tak się przeliczy 7000 złotych - produkt - jakieś
@niochland: moja stawka to 70zl zł za roboczo godzinę spędzona nad wyrobem - zazwyczaj zajmuje to kilka godzin- ale czasami są poprawki koncepcji .nie przewidziane zdarzenia - itp - biorę też margines błędu jakiś czas temu klijenta zamówiła spory szarag i przy oprawie posypał się kamień- tak czasami bywa wewnętrzne naprężenia i odrobinę za mocno dociśnięta łapka i kamień się posypał w kawałki- po zakupie nowego kamienia wyszedłem na zero- i