Wpis z mikrobloga

Mirki, da się coś zrobić w przypadku niewygodnego krzesła w pracy? Cała #pracbaza (typowe #korpo) ma takie jak poniżej xD obrzydliwe, stare, niewygodne gówno, ale które pewnie spełnia te jakieś śmieszne normy z 1983 roku xD

Z racji siedzącej pracy już mocno #!$%@?ą mnie plecy, ostatnie w domu zainwestowałem w dużo lepszy materac do łóżka i krzesło do biurka z prawdziwego zdarzenia i jest lepiej, ale wciąż największym problemem jest krzesło w #pracbaza, gdzie spędzam po 8h dziennie

Jakieś pomysły?

#korposwiat #bhp
JanuszKarierowicz - Mirki, da się coś zrobić w przypadku niewygodnego krzesła w pracy...

źródło: comment_1610904771gAqDN2P95Lt93lFcMGmAKu.jpg

Pobierz
  • 12
@JanuszKarierowicz: miałam identyczny przypadek w pracy - siedziałam na podobnym gównie i po 3-4 godzinach blokowały mi się kręgi Th co powodowało nieziemski ból wyciskający łzy. napisałam do babki od BHP i nakazała dyrektorowi zakupić lepsze krzesła. niestety nic z tym nie zrobił Xd
@JanuszKarierowicz: mam takie samo tylko rozwalone. U mnie niektórzy mają takie:
Grospol Team i jest znacznie lepsze tzn jak siedziałem na nim 1-2h bardzo dobrze podpiera plecy nie wiem jak w lato. Ja na nie jestem wysoki (177) więc musisz wziąść to pod uwagę.
Jakie krzesło kupiłeś do biurka w domu ? Ja sam się zastanawiam nad:
- Grospol MaxPro ten mechanizm do obracania się mi niepotrzebny,
- Grospol level BS