Wpis z mikrobloga

#gwiezdnewojny #starwars
Ściągnąłem #battlefront2 , zacząłem singla, bo multi mi nie działa(może za dużo ludzi gra po tym jak dali grę za darmo w Epicu?)
Co polecacie w dobrym klimacie Star Wars? Wiem że stare gry są zajebiste, ale bym pograł w coś co da po garach mojej karcie, coś nowszego, #fallenorder jest OK? To przygodówka? Coś w stylu Tomb Raidera?(dużo zręcznościowych elementów? Dla mnie za dużo, wkurza mnie skakanie Larą po płynącym mieście).
Dobra historia? Można grać padem? bez spoilerów, gramy tylko jedną postacią/Jedi? Można sobie pograć "normalną" postacią(blastery, kije), czy tylko moc i "laser sword"?;)
Tak w skrócie pytam(bez spoilerów, proszę!:)), jakim typem gry jest SW Jedi: Fallen Order? Do czego jest podobna? Przyzwoita historia(ma dusze jak stare gry, czy typowy generyczny wypust dużego studia)? Liniowa? Półotwarta? Pójdzie na przyzwoitych ustawieniach na GTX1060 6GB?(Ryzen 5 2600x, 16 RAMu)?
Boję się odpalać recenzje, bo teraz zwykły urywek Trailera/screen potrafi zespoilować kilkadziesiąt godzin grania(kto wie ten wie jakie to wkurzające w tego typu grze), często recenzje robią Youtuberzy na sztukę i mają wywalone.
źródło: comment_1610898886fHKqeBrh8RgzHhc1qqs1wK.jpg
  • 14