Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 297
Ależ fikoły ci nasi Polacy himalaiści czynią, by dalej kasę dostawać na wyprawy

Oj klasa wejścia obniżona
Eh tak z tlenem to każdy by wlazł
Nom sprawa otwarta niby weszli ale tak brzydko weszli

Brakuje tylko, że to nie jest wejście białego człowieka, więc się nie liczy

#k2
#himalaizm
#nosaczsundajski
#polska
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kernydz byli pierwsi więc w swojej "branży" bohaterami są.
A jakie kożyści są ze skoczków narciarskich? Czym przysłużyli się dla tej całej ludzkości jak to mówisz? Ot skaczą, dostają hajs a ludziom to się podoba. Tak samo w himalaiźmie. Robią to bo mogą, bo chcą a ludzie o nich usłyszeli. Myślisz że o Małyszu bębnili w każdej światowej telewizji jak o tych Nepalczykach?
Nie
Nawet taki górski ignorant jak Ty o
  • Odpowiedz
@SipaXtra: to można polecieć helikopterem lub zrobić zdjęcie z satelity. Nie ma żadnych korzyści z himalaizmu prócz podbudowania ego paru czubków


@Kernydz no właśnie helikopterem nie wlecisz bo za wysoko i za mało gazów żeby śmigła dawały siłę nośna.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Najlepsze że ci idioci nazywają wejścia bez tlenu wejściem bez wspomagaczy i naturalnym xD Przecież są cali oblepieni najnowoczesniejszymi ubraniami ocieplającymi i używają raków, czekanów i lin, ale to są naturalne atrybuty człowieka xD
  • Odpowiedz
@knur3000: uwaga specjalista od himalaizmu „Knur3000” się wypowiedział. Jesteś gościu żałosny, tak samo jak OP. Krzyczcie i obrażajcie sobie dalej tych gości, na pewno bardzo ich interesuje opinia ludzi takich jak wy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kernydz nawet jak to robi dla siebie to nie zasługuje żeby takiego pasjonata nazywać zjebem.
Masz jakieś hobby? To teraz podstaw je za x w zdaniu "ktoś kto robi X jest zjebem, kto normalny chciałby się tym zajmować ¯_(ツ)_/¯".
  • Odpowiedz
@liga: po pierwsze to oni często nie zachowują się racjonalnie jak np. jeden bohater co latał z linkami z decathlona i zostawił babę z dzieckiem bo mu się wchodzić na górę zachciało. Po drugie często bawią się za cudze pieniądze, narażając życie innych ludzi i to w imię czego? Połechtania swojego ego? Po trzecie, mam w dupie co sobie myślą inni ludzie o mnie i o moim hobby, zwłaszcza że
  • Odpowiedz
  • 0
@Kernydz czyli wszystkich alpinistów/himalaistów wrzucasz do jednego worka xD no ok. W sumie też mnie to wali co sobie myślisz, pozdro z fartem mordeczko
  • Odpowiedz
  • 0
@Kernydz ja dzwonię, ale Ty tutaj piszesz wyrywy na kilkanaście postów jakimi z-----i są ludzie działający w górach. Wrzucając wszystkich do jednego worka to jednak Ty do mnie dzwonisz xD
  • Odpowiedz
@liga: nie no, do jakichś ludzi co sobie łażą po gorkach i skałkach to nic nie mam, tylko mnie denerwuje robienie bohaterów z himalaistów jakby świat ratowali
  • Odpowiedz