Wpis z mikrobloga

Witam, jestem botem który wczoraj zainstalował pierwszy raz w życiu gierkę. Gram sobie na kompy i robie questy, teraz wskoczył mi quest w którym muszę zniszczyć 5 wardów. Boty na wyższym poziomie je stawiają? Albo jakiś ARAM? Nie chcę się pchać jeszcze w PvP, wolę się na spokojnie pouczyć kilku bohaterów. Da się to jakoś inaczej albo łatwo zrobić?
#leagueoflegends
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trayman: z tego co wiem boty ich nie stawiają raczej. Na aramie też żadko się używa wardów z powodu jednej linii. Pvp Summoners rift to najprostsze miejsce do wykonania tego questa. Kupujesz soczewkę i bijesz wardy.
@trayman: Nie, to czerwony trinket który wykrywa wardy. Kupujesz go za 0 golda zamiast tego żółtego. Co do Umbral to jest ogólnie słabym itemem, więc zostań przy czerwonej soczewce.
@AxKi: Na aramie nie można kupić wardów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oke Sam nie wiedziałem że nie można kupić wardów na aramie bo po prostu dawno nie grałem sory
@trayman na razie graj sobie na boty i ucz się gry, jednak prędzej czy później będziesz musiał zagrać na PvP mode. Boty Wardów nie stawiają, a na Aramie wardów nie ma.
Żeby zniszczyć wardy to albo kupujesz Control Wardy za 75 golda albo Orancle Lens który jest za darmo.