Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zapomnę sytuacji z mojego pobytu na mieszkaniu agencji pracy. Siedze sobie w kuchni i obserwuje dwóch nachlanych rodaków którzy się kłócą, w końcu serduszko jednego z nich zostało urazone obelga i ten drugi dostał w ryj. Ścięło go z nóg, ale szybko wstał i nie wiele myśląc złapał duży nóż kuchenny żeby ruszyć na swojego oponenta XD. Dzgnal go 2 razy w brzuch, widocznie był bardziej #!$%@? bo ten drugi zaczął mu uciekać, wybiegł z kuchni do przedpokoju, złapał rurę od odkurzacza i zaczął #!$%@?ć drugiego po głowie, kilka uderzeń i tamten stracił przytomność XDDD. Niezły komandos, #!$%@? mu kose a ten pobiegł po rure i #!$%@?ł gościowi. Skończyło się na tym że obydwu #!$%@? z mieszkania, w ogóle wtedy marzyłem żeby się stamtąd wyrwać a to w sumie magiczny czas kiedy nie martwiłem się o opłaty i rozliczenia, czułem się jak na kolonii codziennie jarajac albo waląc w noska. Czułem się zdecydowanie jak w moim środowisku, każdy słuchał kraweznikowego rapu i palił baks. Takich sytuacji było multum, co nowy pracownik to lepszy agent, najzdolniejsi zazwyczaj ze Śląska.
Mimo że wtedy czułem jak paruje mi olej z głowy, po czasie wydaje się to takie zabawne i fajne
() z patoli można wyjść ale patola z człowieka nie wyjdzie.
#niemcy #emigracja #narkotykizawszespoko
  • 4
@przegladarkauzy U nas w mieście (Worms) jak zaczeli ściągać pracowników z polski do naszej firmy, to była identyczna sytuacja. Zrobili dla nich hotel robotniczy, a po miesiącu już jeden drugiego ganiał nożem po hotelu. Doszło do tego że personalna przychodziła w asyście policji by kogoś zwolnić, bo bała się że w odwecie dostanie kosę pod żebra...
@przegladarkauzy: @Maniut:poltora roku temu bylem w sonatorium w niemczech (ludwigshafen) a ze nie wladam jezykiem niemieckim perfekt to do rozmowy na komisji z lekarzami dali mi tlumaczke i sobie pogadalem troche z babeczka przed komisja to mowila ze jej praca polega na tym ze musi najczesciej jezdzic na komisariat lub do szpitali o kazdej porze dnia i nocy bo nasi rodacy sie tluka i tna nozami :D,sam znam dwoch co