Wpis z mikrobloga

@teh4esz nie ma miejsca tutaj na skrajność

Maseczki w sklepach i lokalach (wykluczając gastronomię i siłownie) - TAK

maseczki na świeżym powietrzu gdzie nikogo zazwyczaj nie ma - NIE

Zamknięcie tylko tego co moze działać zdalnie (szkoły etc.) - TAK

Zamknięcie wszystkiego w #!$%@? - #!$%@?ć PiS
  • Odpowiedz
@teh4esz: naprawdę aż tak się trzymacie przepisów? Na światłach o 1 w nocy gdy w koło żywej duszy nie ma też stoicie?

#!$%@? pis, zawsze i wszędzie ale maseczki na zewnątrz już nie noszę, po prostu jestem ostrożny.

Z tym argumentem przeciwko maseczkom w sklepach to w ogóle komedia xD z kogo klauny, chyba z was
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PeterGosling:
Co do noszenia na zewnątrz się zgadzam i sam nawet nie zakładam jak coś robię przy aucie czy tam mnie nikt nie zakapuje, ale tłumaczenie w stylu

po prostu jestem ostrożny.

musisz poprawić, bo to wygląda jak

zawsze wyciągam przed, bo jestem ostrożny, co z tego że bez gumy.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Zamknięcie tylko tego co moze działać zdalnie (szkoły etc.) - TAK


@GlupiPajonk: nie. Nauczanie zdalne to porażka, dramat i ogłupianie młodzieży. To jest spoko dla studentów i dorosłych, którzy wiedzą czego chcą i na co się decydują. Nauczanie młodzieży (podstawówka + średnie szkoły) powinno bezzwłocznie wrócić do szkół.
  • Odpowiedz
@teh4esz: Pragnę przypomnieć, że tym klaunem było większość wykopków w marcu i październiku. A nas antycovidian i nasze komentarze "jak się boicie, to worek na łeb a reszta żyje normalnie" minusowali...
W tym czasie wiele osób z mojego otoczenia, ja, moja matka, brat, bratowa przeszli bardziej lub mniej łagodnie covid i nic się nie stało ¯\_(ツ)_/¯ pogorączkowali, pokaszleli w domu i #!$%@?.
  • Odpowiedz
W tym czasie wiele osób z mojego otoczenia, ja, moja matka, brat, bratowa przeszli bardziej lub mniej łagodnie covid i nic się nie stało ¯_(ツ)_/¯ pogorączkowali, pokaszleli w domu i #!$%@?.


@hetman-kozacki: Rozumiem, że to ostateczny dowód na to, że COVID jest niegroźny? xD
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast: pierwsze pisowskie rozporządzenie (to niekonstytucyjne) dotyczyło osób chorych m.in.
To fajnie brzmi ale nie bardzo jest tak praktyce zastosować tego typu przepisy.

Ani policjant, ani inspektor z sanepidu ani nawet kasjerka z żabki nie mają prawa by stawiać diagnozy medyczne w już tym bardziej na tej podstawie wyciągać jakieś sankcje prawne.

Dopóki jeszcze istnieją jakieś pozory praworządności, to takie prawo będzie nieskuteczne, co z resztą pokazały sądy odwalajac pełno spraw
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@musiol108 nie, po prostu niedopuszczalne jest akceptowanie coraz większych zakazów wprowadzanych pod płaszczykiem walki z wirusem (którego istnienia nie neguję, sam przeszedłem), a które to zakazy są kompletnie pozbawione sensu i logiki a na dodatek bezprawne. To po prostu głupota.

@hetman-kozacki wiem, sam trochę srałem po gaciach przy pierwszych doniesieniach z Chin i Włoch i popierdzielałem w maseczce wszędzie w czasie gdy jeszcze nikt nie chodził. a potem coraz mniej rzeczy się
  • Odpowiedz