Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pkrr: @matiimakaka: @Mystoo

Pamiętam jak Wodyn zrobił przy wadze 110kg czterdzieści podciąginięć i wykopki pisały że #!$%@? i że zła technika na końcu xD

Jal byłem na testach sprawnościowych na lekarza wojskowego gdzie było w mojej grupie ~ 50 osób na 5 miejsc, walili koks w dupę w kiblu przed wejściem to rekordziści robili po 13-14

W liceum na 30 chłopaków jako jedyny podciągałem się więcej niż 5 razy (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: lat 19, waga w okolicach 83-86 kg, ostatni trening miałem 5 lat temu (wf to śmiech na sali): pompek zrobię około 20, w porywach do 25, ale to już na trzęsących się rękach, podciągnięcia jedno na pewno, może dwa max trzy i uważam to za standard ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mystoo: Co to znaczy nie ćwiczący i nie uprawiający sportów? Nie uprawiający sportów zawodowo ale czasami a może regularnie w coś pykający rekreacyjnie? Robiący kilka razy w tygodniu kilka pompeczek, przysiadów, pajacyków czy też nie? Chociaż spacerujący po pobliskich pagórkach, po parku, czy też nie? Z pracą fizyczną czy przy komputerze? Pracujący przy domu, rąbiący czasem drewno, czy nie robiący absolutnie nic?
  • Odpowiedz
@spokojny_furiat: @kniaz_jarema: Mam koleżankę, która nigdy nie trenowała podciągania się. Kilkanaście tygodni chodziła na pool dance. Bardzo chuda, ważyła może z 40kg ale góra pleców i barki nieco silniej wyglądające od reszty super szczupłego ciała. Na jednej imprezie ktoś miał drążek. Wypiła 100ml przedtreningówki, wskoczyła na drążek i zrobiła 18 w miarę ładnych podciągnięć podchwytem. Ale to jest przypadek 1/1000 a może 1/10000, większość ludzi, którzy nie trenują podciągania się
  • Odpowiedz
@Mystoo: jak dla mnie 50 pompek każdy facet powinien zrobić (mój rekord to 60 dobrze wykonywanych pompek a wcale dużo ich nie robię i nie uważam się za bardzo dobrego w wykonywaniu ich. A z pociągnięciami no to nie wiem bo ja np. jestem beznadziejny w pociągnięciach bo nigdy nie lubiłem się podciągać XD no ale z 5 razy się podciagne więc bym powiedział że 5 minimum jest ok
  • Odpowiedz
@Mystoo: Nie słuchaj mitomanów, ludzie idą na testy sprawnościowe tak jak @Towarzysz_Pawulon pisze i mało kto podciągnie się sensowną ilość razu, albo zrobi poprawnie techniczne pompki.

Dużo zależy od twojej wagi i naturalnej siły, a w przypadku podciągania także dźwigni. Jak ktoś nie uprawia żadnych sportów i ma biurową prace (co innego jeśli pracujesz fizycznie lub np. rąbiesz często drewno na opał). W takim przypadku mięśnie nie są w ogóle aktywowane
b.....q - @Mystoo: Nie słuchaj mitomanów, ludzie idą na testy sprawnościowe tak jak @...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartosaq:

No właśnie na tym wojskowo lekarskim można było bujać się w #!$%@?, a mimo tego takie słabe wyniki.

Jeden najbardziej #!$%@? typ miał jakąś dziwną technikę machania dupą i dobrze mu szło, ale w pewnym momencie puścił mu chwyt i poleciał za materac na potylice ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ja przez zarazę dorobiłem się sporej nadwagi, więc nie powiem Ci jakby to było z wagą prawidłową, ale niedawno wziąłem się za siebie i na starcie było 30+ pompek i kurła zero podciągnięć. xD
  • Odpowiedz