Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 66
9 803 + 5 + 3 + 30 + 4 = 9 845

Wczoraj na nockę rowerem pojechałem ale już nie wróciłem. Po Pracy miałem 20 min żeby dostać się na pociąg. Pociągiem pojechałem do Świebodzic. Stamtąd Doliną Czyżynki dostałem się do Strugi. Piękne tereny ale poprowadzenie ścieżki rowerowej po mocno nachylonym malując tylko znaki od drzewa do drzewa to jakiś ponury żart...
Przed Strugą trochę sobie pospacerowałem. Nie żeby miękki śnieg po pęciny mi utrudniał jazdę - wcale -,-
Za Strugą też z 2km pchałem, potem miałem ze 3km jazdy po ubitej leśniej drodze, ale to ubicie też się wkońcu skończyło i ostatnie 4km na Trójgarb to znów było pchańsko. Zakwasy to będę miał jutro od pasa w górę :)
Z Trójgarbu to już było z górki na pazurki omijanie piechurów i dzieciaczków. Taki trochę drift z zablokowanym tylnym kołem - fajna sprawa.
W Szczawnie Zdroju przed Parkiem Szwedzkim szybko obczaiłem że mam pociąg za 17 min z Wałbrzych Miasto, a jak nie to 3h poczekam na kolejny. 17min i 4,5km niby nic ale tam taka górka jest na Mańkowicza/Żeromskiego.
Jakby mnie organy ścigania wydziały jak przejeżdżam pod rogatkami to słono bym zapłacił. Na pociąg ledwo zdążyłem, jak do niego dobiegłem to drzwi były już zamknięte, ale WSPANIAŁY MOTORNICZY (Maszynista - poprawione, dzięki) ogarnął i wielkie brawa dla niego
Licznik niestety wyłączyłem jak już pociąg jechał. Znacie może jakiś sposób by usunąć tę końcówkę?
https://www.strava.com/activities/4631512646

#rowerowyrownik #kadraty #gory #mtb #ruszwroclaw #rower #kolarstwogorskie ##!$%@? #snieg

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
noerror - 9 803 + 5 + 3 + 30 + 4 = 9 845

Wczoraj na nockę rowerem pojechałem ale j...

źródło: comment_1610825228MTKOoG8QdxsyQDYRMVJSY7.jpg

Pobierz
  • 14