Wpis z mikrobloga

@aa-aa: mnie on cały czas szokuje, mimo, że wydawaloby sie, ze ten debil juz niczym nie moze zaskoczyc, chyba dlatego ten serial tak wciaga

Tak chorego scenariusza jak swietowanie urodziny losowej dziwki oddajacej sie kazdemu za 200zl bez jej obecnosci, ktora sie z niego nabija moglby wymyslic tylko Okil Khamidov albo Bareja
  • Odpowiedz
@ACE41: dokładnie, schizofrenik, zapomina człowiek czasem o tym, logiki w działaniu schizofrenika próżno szukać + ten rozpuch, ale kombo ()
  • Odpowiedz
@browarosss12: jak nie ma schizofrenii skoro od kilku lat o tym mówią, że ma na to papiery- sam to potwierdzał wielokrotnie, Konon czytał papiery. Przeciez to idealne zachowanie schzofrenika.
  • Odpowiedz
@ACE41: Poczytaj sobie o typowych objawach (nieleczonej, bo on by w zyciu nie leczyl) schizofrenii i porownaj z jego zachowaniem. On jest po prostu patologicznym klamca i debilem. On nie ma zadnej schizofrenii, mowic to sobie oni moga, ze Leonardy nie ma na strychu.
  • Odpowiedz
@browarosss12:
schizofrenia nie jest jednolitą chorobą ze standardowym zespołem objawów, on jak najbardziej się kwalifikuje do leczenia, schizofrenia nie oznacza szaleńca z toporem
aa-aa - @browarosss12: 
schizofrenia nie jest jednolitą chorobą ze standardowym zesp...
  • Odpowiedz
@browarosss12: Według regułki może się tak nie zachowuje. Typ jest chory psychicznie bez dwóch zdań i nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby robić analizy i porównania takiego kogoś do osoby normalnej, zdrowej psychicznie.
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2: a co ma do do tego zawód? wystarczy mieć jakies podstawy żeby na pierwszy rzut oka zobaczyc , że typ ma zaburzenia. Skoro się tak domagasz to jak lata temu studiowałem miałem przez 4 semestry zaliczenia z podstaw psychologi. Z resztą ile lat jest gadane przez samego suchodolskiego i Konona, że on ma żółte papiery.
  • Odpowiedz