Wpis z mikrobloga

Żal dupę ściska że ktoś jest samolubnym #!$%@?. Po prostu nie ma się dzieci jak chce się uprawiać jedno z najbardziej ryzykownych zajęć świata.


@masz_fajne_donice: tak kutfa b koles sm sobie urodzil dzieci-serio jestes tak tepy ze ni pojmujesz tak prostego faktu ze seby sie dzieckko urodzilo to trzeba faceta i kobity?

Facet nie ma mozliwosci urodenia dziecka-ogarnij biologoe a dopiero potem pisz
tak kutfa b koles sm sobie urodzil dzieci-serio jestes tak tepy ze ni pojmujesz tak prostego faktu ze seby sie dzieckko urodzilo to trzeba faceta i kobity?

Facet nie ma mozliwosci urodenia dziecka-ogarnij biologoe a dopiero potem pisz


@gorzki99: Co przez to rozumiesz? Czy fakt że rodzi kobieta zwalnia go z odpowiedzialności? Jakby ona #!$%@?ła to tak samo źle by było.
A może razem po górach powinni chodzić a dzieci do
Co przez to rozumiesz?


@masz_fajne_donice: Serio mozna nie zrozumiec tej wypowiedzi? Ale niech bedzie-wyjasnienie:

Zeby byly dzieci jest potrzebny facet i kobieta. Jedna osoba sama sobie dzieci nie zrobi (pomijamy tu fakt kiedy kobieta idzie na zabieg in vitro).
Wiec: (pomijajac gwalt) potrzebna jest wola zarowno faceta jak i kobiety.

Wystarczajaco jasno na poczatek?

Czy fakt że rodzi kobieta zwalnia go z odpowiedzialności?


@masz_fajne_donice: Teraz ja nie rozumiem co przez
y jesteś na razie największym komuchem w tym wątku, szantażujesz takimi epitetami wolnych ludzi przez ich przemyślenia odnośnie stosunku wolnych ludzi do ich bliskich xD


@Wap30: wczoraj mi umknal Twoj komentarz wiec odpisze dopiero teraz.

Jakie "szantazuje" (BTW wiesz co to szantaz?)

A po drugie-odpowiadam na komentarz yykopka (myslisz ze byl blikim Kukuczki albo jego zony?)

Komentarz "jechal" po kolesiu ktory robil to co chcial-byl jak to nazwales "wolnym czlowiekiem". Wykopek
BTW wiesz co to szantaz?


@gorzki99: Wiem i użyłem go poprawnie. Zauważ że twoje zdziwienie wynika z twojego niezrozumienia, nie mojego

A po drugie-odpowiadam na komentarz yykopka (myslisz ze byl blikim Kukuczki albo jego zony?)


@gorzki99: kolejne niezrozumienie tekstu pisanego. To co napisałem idealnie opisuje tę sytuację, nie będę nawet wyjaśniał bo robi to wprost, po prostu przeczytaj jeszcze raz

masz wade genetyczna to nie miej dzieci-brzmi logicznie co nie?
"Ty", a decyzje które podejmujesz to nie jest ta sama rzecz, to raz. Ludzie się zmieniają, to dwa. Ludzie mają prawo liczyć, że będziesz podejmował decyzje mając na względzie twoją obecną sytuację rodzinną


@Wap30: Dlaczego mierzysz innych swoja miara? To ze Ty bys sie zmienil ma oznaczac ze kazdy ma sie zmienic?

Tyle w temacie. Zarabiscie pomijasz jedna rzecz. Chcesz wymusic na kims by dzialal tak jak Ty uwazasz za stosowne.
Czy koles z dnia na dzien z "kanapowca" wymyslil sobie ze bedzie chodzil po himalajach i tak zrobil czy raczej "widzialy galy co braly" i kobieta wiedziala z kim sie wiaze i z kim chce miec dzieci?


@gorzki99: Ale przecież w żaden sposób mi nie chodzi o odpowiedzialność wobec kobiety. Chodzi mi o odpowiedzialność WOBEC DZIECI. Tu jest tak jak mówisz. Jak nie ma dzieci to wyjebongo. Widziały gały co brały.
Jaki wybór miały dzieci tracić ojca żeby stawać się sierotami?

Czemu dzieci zawiniły?


@masz_fajne_donice: Zaden? Niczemu?
Tylko ze nie o tym jest caly ten watek.
Pozwol ze zacytuje: "Cecylia Kukuczka jedna z ofiar chorej ambicji polskich himalaistów."

Rozumiesz o co mi chodzi? Serio to ona jest ofiara?
@gorzki99: O tym jest temat ale ja nie o tym a ty mi odpowiadałeś. Wyraźnie napisałem:

Po prostu nie ma się dzieci jak chce się uprawiać jedno z najbardziej ryzykownych zajęć świata.

Po prostu nie ma się dzieci

dzieci


Ogarniasz?
#!$%@? mnie Cecylia. Też uważam ją za współwinną że mężowi nie wyperswadowała i miała z nim dzieci w tej sytuacji.
Też uważam ją za współwinną że mężowi nie wyperswadowała i miała z nim dzieci w tej sytuacji


@masz_fajne_donice: no i spoko tylko ze to co komentujemy wiesza psy tylko na kolesiu a zone uznaje za ofiare - ogarniasz?
zone a nie dzieci.
no i spoko tylko ze to co komentujemy wiesza psy tylko na kolesiu a zone uznaje za ofiare - ogarniasz?

zone a nie dzieci.


@gorzki99: A ja wieszam psy na kolesiu i na żonie też i co? Ja tak skomentowałem. Zgodziłem się częściowo z wpisem. Muszę mieć identyczne zdanie żeby komentować? Wieszam na nim psy z innego powodu ale efekt ten sam.