Wpis z mikrobloga

Wreszcie udało mi się rozpakować moją tegoroczną paczkę z #wykopaka.

Paczka przyszła z daleka, bo z Japonii. U mnie w domu była już w zeszły poniedziałek, ale dopiero wczoraj wieczorem wróciłem i mogłem rozpakować. Sam jestem sobie winien, że tak późno wszystko, bo swoją paczkę zweryfikowałem dopiero dzień przed końcem terminu. Ale żeby nie przedłużać.

Sama paczka przeszła długą i męczącą drogę, co było po niej widać.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1610788823etTTql7YZEZl5y6nDHW82F.jpg

Chwilę mi zajęło ściągnięcie wszystkich taśm, aż dostałem się do wnętrza z mniejszymi pakunkami i długim ciekawym listem. Zazdroszczę przygody i wytrwałości. Paczka była też wypełniona pogniecionymi stronami Japońskiej gazety, której chyba nie ogarniam numeracji, bo wydaje mi się, że strony są ponumerowane w kolejności malejącej, ale to jeszcze muszę przemyśleć. Mimo pogniecionej paczki z zewnątrz, w środku na szczęści nic nie ucierpiało.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1610788837FrVoClOf4f7UyVyQOSin63.jpg

Zawartość paczki jest super. Dużo słodyczy, których nigdy nie próbowałem, a zawsze lubię próbować zagraniczne i regionalne rzeczy. Pepsi o smaku, którego jeszcze nie rozszyfrowałem. Jak otworzę i spróbuję, to może poznam. Dwa modele do składania i sklejania. Wykopowy kosmonauta. Jest też jedno z, charakterystycznych dla Japonii, dziwnych wynalazków - uchwyt do smartfona na szyję, żeby można było oglądać film na telefonie bez trzymania w rękach. Aa, i japońska zupka chińska.

Dzięki @sigma za super paczkę. Życzę powodzenia i spełnienia wszystkich planów.

#pokapake #japonia
źródło: comment_1610789452wo8peIOkZNG3hkMROZGHEQ.jpg
  • 14
@Wykopaliskasz: Coś z paczką musiało być nie tak skoro zamiast 3 dni pojawiła się po 21 ;-) co więcej jest oklejona inną taśmą ;) Pozostaje mi życzyć wesołych świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać co Ci posmakowało oraz czy Japońska Pepsi Cola ma lepszy smak od Coca Coli na rynek polski ;-)
@sigma: Rzeczywiście japońska Pepsi ma lekko inny smak. Ciężko powiedzieć, czy lepszy. Chyba jednak jestem bardziej przyzwyczajony do polskiej.

Z pozostałych rzeczy nie próbowałem jeszcze ciastek i czekolady. Te pałeczki w czekoladzie na razie najlepsze.