Wpis z mikrobloga

Wczoraj proponował zlikwidowanie pieniądza xD


@UberKatze: Co? xD

Pokaż mi, bo nie przypominam sobie xD

Przecież zawsze pisałem że jestem za zachowaniem pieniądza bo jestem rynkowym anarchistą. Znasz mnie lepiej, niż ja siebie?
  • Odpowiedz
@UberKatze: Ej bo ja nadal czekam, gdzie jest ten mój wczorajszy wpis w którym proponowałem zlikwidowanie pieniądza? Czyżbyś bezczelnie kłamał? Jak to prawak? Kłamserwatysta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaku745 > cytowany tekst Spoko, tylko że oni gonili człowieka, który przed chwilą kogoś zabił. Rozsądniej by było na jego miejscu po prostu podnieść ręce i powiedzieć że idziesz się oddać w ręce policji. Strzelanie było nieuzasadnione. przecież wypłynęły filmy (chyba z 4-5 różnych urządzeń by ukazać całość wydarzeń) z całego zajścia: zabicie pierwszego, jak mówił ludziom że idzie po policję bo postrzelił człowieka i jak atakuje go kilku ludzi w
  • Odpowiedz
@Gaku745: Gościu, at the end of the day, biały chłopak odwalił 2 bandytów i ciężko ranił trzeciego. "Poszkodowani" go zaatakowali gdy od nich odchodził. Nie atakował ich. Policja jest od zatrzymania go, jeśli coś złego zrobił wcześniej. Bardzo dobrze zrobił, niech to się trzyma, pozytywny przekaz leci.
  • Odpowiedz
@Gaku745:

Ten symbol był używany przez Brentona Tarranta w sądzie kiedy się tam stawił za zamordowanie 50 osób w meczecie w Christchurch. To nie jest już TYLKO taki po prostu niewinny symbol - faszyści go wzięli i zaadaptowali.


Powtórzę pytanie: I co z tego? Nie neguję istnienia rasistów, faszystów, złodziei, gwałcicieli, mafii czy jakichkolwiek innych (złych) ludzi. Zdaję sobie sprawę, że tacy chodzą po świecie i być może mają jakieś swoje symbole, slangi, tatuaże, ozdoby, kolczyki
  • Odpowiedz