Wpis z mikrobloga

@szpongiel: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktycznie, dwie edycje tekstu mi się skleiły i zamiast albo "gestem białej siły" albo "gestem WP" wyszło mi "białym gestem" xD

Nawet nie było to takie do końca zamierzone w sumie xD
  • Odpowiedz
@Gaku745: Pamiętam jak się piłowałeś że gościa na 100% zamkną a tu taki #!$%@? xD Typ się bronił przed atakiem ale o tym już nie raczyłeś wspomnieć.
  • Odpowiedz
@qwert0: On jest tylko na wolności tymczasowo, ma odroczony proces. Po to właśnie zapłacił 2 milliony bailu, żeby nie siedzieć za kratkami. Uzbierali po prostu dla niego żeby mógł wyjść. Amerykańskie prawo tak działa. Ale to nie znaczy że go nie zamkną.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Jak samosąd to jest okej, nie potrzebujemy sprawiedliwych procesów jurystycznych, przecież wystarczą vigilante, łowcy nagród, MATI BO PRZECIEŻ TAK JEST W FILMACH Z KOWBOJAMI xDDD

Naruszyłeś prawo - można do ciebie ratatata, czyli dziki zachód, tak wygląda idealne społeczeństwo według prawaków, elo xDDD

Aha, jakiś prawak cię zabił przez przypadek? Spokojnie, inne prawaki w internecie już zdążą o tobie napisać że byłeś antifiarzem.
  • Odpowiedz
@Burmistrz_Ktosiowa: Ja wiem co to oznacza, ale jeśli naziści nagle zaczną używać OK jako znaku rozpoznawczego między nazistami, to myślisz że ten znak nadal będzie znaczył OK? Przed powstaniem Nazizmu amerykanie często "heilowali" do flagi podczas wymawiania słów przysięgi, myślisz że czemu przestali? Przecież to tylko niewinny gest ręką xD

Problem z gestami jest taki, że one nie mają kosmicznie przypisanych, narzuconych przez boga, wyrytych w kamieniu niezmiennych i nienaruszalnych
  • Odpowiedz
@Gaku745: Po tylu fikołkach chyba bym już nie dał rady wstać XD
Czemu dalej próbujecie przetłumaczyć cokolwiek OPowi w racjonalny sposób, jak to na pierwszy rzut oka można wystawić diagnozę - mózg sprany twitterem i urojeniami?
  • Odpowiedz
Co za bzdury, kompletnie nic z tego nie wynika. Równie dobrze tym ,,złym" gestem może być uniesiony mały palec w górę, albo kciuk, albo... jeszcze jakaś inna figura. I co z tego? Absolutnie nic xD

Twoje poglądy, które tutaj próbujesz przemycić, są tak absurdalne i infantylne, że ja #!$%@?ę. Logicznie myślącemu człowiekowi, trudno kontrargumentować twój tok myślenia. Jesteś niczym te dzieciaki z podstawówki, z przedszkola, które pokazują sobie głupie miny, a następnie obrażają się i skarżą pani ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niczym nie różnisz się od prawackich głupków, którzy tworzą dziwne znaczenia dla normalnych gestów i nimi #!$%@?ą w swoim towarzystwie (jeśli w ogóle jakaś grupa ludzi powyżej lat 8. tak postępuje).


@Thorrand: Zacznę od tego fragmentu bo jest najbardziej agresywny, no więc - ja sobie tego wszystkiego co piszę nie wymyśliłem - ADL wpiszał Okay Hand Gesture na listę symboli używanych przez rasistów. I tu się nie ma co co obrażać, złościć ani pluć, bo
  • Odpowiedz