Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki jaką torbę pod siodłową polecacie do #szosa ? Szukam czegoś minimalistycznego żeby max dwie dętki weszły. Nie mogę zamontować żadnego big baga ponieważ kupiłem rower rozmiarowo w dolnej granicy (od 178 do 186cm,a mam 180cm) i siodelkiem za bardzo do góry nie polecę, a jeszcze chciałbym zamontować flare RT.
Druga pytanie: jaką pompkę podręczną kupić? Najlepiej żeby posiadała uchwyt umożliwiający zamontowanie pod bidonem i nie kosztowała 300zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@lukglo86: Jakbyś szukał głowicy CO2, to polecam SKS Airbuster. Jako, że kiedy szukałem, to nie znalazłem niczego bardzo taniego, to odpuściłem nonamowe produkty za 50 zł, kosztem SKSa za 70. Na plus względem tańszych rozwiązań jest opcja zablokowania i dokręcenia naboju do głowicy na czas transportu - nie ma ryzyka, że nabój się przebije przypadkiem, a nie wala się po kieszonce bezwładnie. Kolejna sprawa, to zaworek do regulacji ciśnienia jak już
@krabozwierz Miałem wcześniej jakąś Crossa i mi się dosłownie zdezintegrowała w pół sezonu. Teraz mam tą Topeaka i jestem mega zadowolony. Na plus jest pasek na lampkę i siateczka w klapce.