Wpis z mikrobloga

Przepraszam pana Michała Białka, że we wpisie internetowym z 13.05.2018 roku dostępnym pod adresem https://www.wykop.pl/wpis/31978156/czy-wiesz-ze-michail-bialkov-jest-zbrodniarzem-dowody/, który zamieściłem pod pseudonimem Radek41, naruszyłem jego dobra osobiste w postaci wizerunku, dobrego imienia i czci poprzez przyrównanie go do zbrodniarzy z okresu II Wojny Światowej. Przepraszam pana Michała Białka za użycie jego wizerunku w sposób obraźliwy i naruszający dobra osobiste. Powyższe oświadczenie jest skutkiem prawomocnego wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu. Radosław Machlik
Radek41 - Przepraszam pana Michała Białka, że we wpisie internetowym z 13.05.2018 rok...

źródło: comment_16106787949f61gHahOks277o05DGpEy.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
Że też chciało Ci się tracić czas i uruchamiać procedury bo typek napisał jakieś bzdury których nikt nie weźmie na poważnie, na Twoim portalu, gdzie za pstryknięciem palców mogłeś ten wpis usunąć.

Co innego jakby to jakaś nie wiem eks małżonka zaczęła cię oczerniać i sprzedawać ściemy które są wiarygodne.. ale zbrodniarz wojenny... XD Ja to prędzej bym się z tego zaśmiał, a nie leciał do sądu.


@r5678: Przecież to
  • Odpowiedz
Jesteś nowatorem osiągnięć należy się jakieś super specjalne, wyjątkowe osiągnięcie @wykop


@bradan: jaki specjalny kolor powinien dostac, ale jezeli to nie bajt to znajac tutejsza administracje to bedzie to najwyzej srebrny...
  • Odpowiedz
Taki wpis nigdy nie istniał, na wykopie id wpisów są przydzielane tylko jako liczby nieparzyste


@tusk: Sprawdziłem i faktycznie :) No to cofam plusa dla OP-a, choć bait spaniały ogółem
  • Odpowiedz
@tusk inna sprawa że gdyby Białkov miał pozywać osobiście to skończyłoby się przynajmniej miesięcznym banem a OP wesoło pisał kilka dni "później" nawet jak wpis usunięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz