Wpis z mikrobloga

wiedzą niż takie goje jak ty


@Springfield: Aj waj, chyba niską. Sygnały wysyłane przez amerykańskie sondy, bez problemu przechwytują zarówno Rosjanie jak i Chińczycy, ci drudzy zresztą w kwietniu też lądują na Marsie. Poza tym w sytuacji gdy miażdżąca większość Amerykanów nie widzi sensu na trwonienie pieniędzy na program marsjański, to nie wiem w jakim celu i dla kogo mieli by odwalać tu cyrk?

Podziel się z nami tą wiedzą, śmiało.
@Rancor: nie, vector "oficjalnie" pochodzi jako symbol od Lockheed SR-71 Blackbird, ale widać jak łączysz fakty z dupy żeby coś mi udowodnić, bardzo defensywna postawa zwłaszcza że ja jako foliarz na starcie jestem na przegranej pozycji, ISS orbituje ziemie ale na stacji nie ma ludzi, wszystko to CGI, dlatego masz tyle blooperów i kompilacji dziwnych zachowań z ISS.
ale widać jak łączysz fakty z dupy żeby coś mi udowodnić,


@Springfield: Przecież to ty to zrobiłeś pisząc coś o Blackbirdzie i łącząc go z logami agencji kosmicznych. Fakt z dupy

że ja jako foliarz na starcie jestem na przegranej pozycji


@Springfield: Popatrz sobie na stację ISS. Można gołym okiem, ale najlepiej przy użyciu średniej wielkości teleskopu z system trackingowym. Wtedy momentalnie wyjdziesz z przegrywu i swojej mitomani
@Rancor: wyjasniłem ci czym jest vector w logo bo nie wiedziałeś więc jak łącze fakty z dupy? to jest oficjalna wersja czemu w logo nasy jest vector. Przecież Ci powiedziałem że ISS sobie lata ale nie ma tam ludzi więc po co mi każesz na niego patrzeć, czytasz ze zrozumieniem? I jeszcze na koniec "wyjdziesz z przegrywu i mitomanii" XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Springfield: szkodą, że tak łatwo się podajesz. Przeczytałem cała dyskusję i nie widzę ani jednego argumentu, opartego o rzetelne źródło.
@ntdc: fajowa ciekawostka, taki kalendarz, by mi się przydał(ʘʘ)
? to jest oficjalna wersja czemu w logo nasy


@Springfield: Co ta wersja ma wspólnego z logiem chińskiej i rosyjskiej agencji kosmicznej. Im też się Blackbird przypodobal?

nie ma tam ludzi


@Springfield: Po co trzymać pustą stację za kilkadziesiąt miliardów dolarów? Nie lepiej wysłać tam ludzi, aby popatrzyli sobie na nas"gojów" z góry? Astroamatorzy sygnalizowali już o ruchach dwumetrowych obiektów w obrębie stacji i to akurat wtedy, gdy NASA transmitowała
Rancor - > ? to jest oficjalna wersja czemu w logo nasy

@Springfield: Co ta wersja...

źródło: comment_1610666631TQTYwdYWw4YHq9KdJGLtAw.jpg

Pobierz
@Rancor: no to że NASA mówi oficjalnie że to od blackbirda, a reszta po co miała by małpować? bo nie rozumiesz czym jest symbolika i jak działa, po to utrzymywąć pustą stacje żeby każdy janusz widział ją z tarasu, przecież napisałem Ci że to wszystko masoński spisek żebyś uwierzył że ziemia to kulka zawieszona w bezkresnym wszechświecie w którym prawdopodobieństwo że stworzył nas ten jedyny Bóg spada wykładniczo, dlatego od tego
uwierzył że ziemia to kulka


@Springfield: Ja w to nie wierzę. Ja to po prostu wiem. Ponad 20 lat zajmuję się astronomią amatorską i doskonale wiem, że takie aspekty jak dwa bieguny na sferze niebieskiej, wschody i zachody Słońca oraz zaćmienia Księżyca nie da się wyjaśnić innym kształtem Ziemi niż kula. Ale podobno masz większą wiedzę ode mnie w tym zakresie. Może twój program obserwacyjny dowiódł czegoś innego? Może to ja
ISS orbituje ziemie ale na stacji nie ma ludzi

napisałem Ci że to wszystko masoński spisek żebyś uwierzył że ziemia to kulka zawieszona w bezkresnym wszechświecie


@Springfield: Czekaj, czekaj. Czyli Ziemia to nie kulka, ale ISS mimo to ją orbituje? Jak?

A, zanim przeskoczysz na standardowe "to dron" - z pomocą dwóch znajomych wykonałem triangulację położenia ISS, kiedy przelatywała nad Polską. Wyszło, że faktycznie jest na wysokości ok. 400 km i
@Rancor > Jak widzisz, aby zabierać głos w temacie musiałbyś nadrobić ogromne zaległości

zaćmienia Księżyca nie da się wyjaśnić innym kształtem Ziemi niż kula.


Idź i nadrób ogromne zaległości z zakresu wiedzy bo NASA do symulacji i przewidywania zaćmień używa starego systemu SAROS który pochodzi jeszcze z czasów Babilonu i wykorzystuje model płaskiej ziemi xD
jeszcze z czasów Babilonu i wykorzystuje model płaskiej ziemi xD


@Springfield: Brawo! Tylko system babiloński zakładał całkiem, słusznie, że Ziemia i Księżyc zachodząc wędrują niejako pod powierzchnią Ziemi (w ich mniemaniu dysku). Idź i nadrób wiedzę. Dziś szury dostroiły model płaskiej Ziemi, przekraczając granice logiki. Ich Słońce i Księżyc krążą wyłącznie nad dyskiem, bo nie wiedzą jak obejść problem stref czasowych. W ich modelu zaćmienie Księżyca po prostu nie ma prawa
#!$%@? taki śmietnik


@Springfield: Wykaż mi w którym miejscu się pomyliłem? Gdzie napisałem bzdurę? Odpowiadam ci na wszystkie wątpliwości. Po co ta agresja, obrażam cię? Napisałeś "śmietnik" o moim wpisie choć swoim hobby zajmuję się od lat. Co ty do tej pory zrobiłeś, aby dojść do prawdy? Ile dokonałeś samodzielnych obserwacji?

odechciało mi się nawet już do tego odnosić


@Springfield: Bo prawdopodobnie nawet nie wiesz o czym do ciebie piszę.