Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirko, poznałem super kobietę, 22 lata, ładna, studiuje, pracuje, mega ogarnięta. Wszystko w porządku, tylko sobie tam działamy od miesiąca. Na razie nic wielkiego i mnie zastanawia jeden fakt. Ona była w jednym związku 4 lata, rozstała się 3 miesiące przed tym jak się poznaliśmy. Ogólnie to mi to nie przeszkadza, ale ona utrzymuje kontakt ze swoim ex, który chciał do niej wracać no ogólnie nie wiem, czasami sama pisze, czasami on pisze, spotykają się raz na miesiąc pogadać. Ogólnie mi to jakoś nie przeszkadza bardzo, tylko nie wiem czy jest sens się pakować w taki związek? To jednak 3 miesiące po rozstaniu, on był jej pierwszym, nie chce o nim nic mówić, mówi że to zamknięty temat. Nie wiem co myśleć. Wiecie jak jest, nie chcę zostać plasterkiem na pół roku a później wrócą do siebie..

#zwiazki #rozstania #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6000a3ef5c7ed8000a8466d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro typ chciał wrócić to raczej są chęci na coś więcej, przynajmniej z jego strony, a różnie może się potoczyć, mało to historii, że ludzie wracali do siebie po roku, dwóch?

Edit: Sam znam historie, ze kobieta wróciła do ex po zerwaniu po 1,5 roku, gdzie chłop ciagle błagał o jej powrót mimo ze w tym czasie miała 5 innych