Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: dla mnie to nie gra roli ¯\_(ツ)_/¯ mam ładowarki inne wieloportowe, fabrycznej od swojego Galaxy jeszcze z pudełka nie wyciągnąłem. Słuchawek z resztą też nie bo od wielu lat używam innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dropper:
@SpeaRRR:
Przecież to zabija żywotność baterii i były już badania na ten temat. Dlaczego Samsung, czy Pixel, albo iPhone nie pakują tyle watów do ładowania? No właśnie, a i argument, że ruchana klientów to nie argument. Xiaomi to rucha klientów swoim #!$%@? softem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpeaRRR: wmawiaj sobie że syf w iPhone, nie wiem co to za wyparcie. To że pojemność spada go normalne, ale spadek w #!$%@? po kilkadziesiąt procent to już nie normalne xD nie mamy 2017 i nic się nie ruszyło od tamtej pory z bateriami, tylko chińskie gówno pakuje po jak najwięcej watów, a później płacz bo bateria ma 50 procent wyjściowej pojemności.
@PaniMartyna: no to powiem ci, że słyszałem więcej problemów z ip niż z flagowcami siajomi jeżeli chodzi o baterię, zresztą taka ciekawostka oprócz tej syf firmy jest jeszcze parę innych, polecam się zapoznać.