Wpis z mikrobloga

Cześć! W końcu udało mi się zmontować kolejny odcinek z chorwackiej Istrii. Naprawdę kapitalna, widokowa okolica. Dzięki z góry za wykopanie no i zachęcam też do obserwowania mojego hashtaga #kolemsietoczy.

TAK, po prawie 8 latach w końcu ogarnąłem jak to działa i dorobiłem się własnego hashtaga... (ʘʘ)
Niemniej jakby co przez kilka kolejnych wrzut oznaczę osoby mnie obserwujące pod filmami, zanim się wszyscy przyzwyczają, że Karol taki ogarnięty i używa hashtagów :D

Kończąc - zapraszam bardzo mocno do oglądania, a w lepszych czasach do odwiedzania Istrii. Wydaje mi się, że Istria jest trochę niedoceniona przez Polaków (w porównaniu z innymi chorwackimi kierunkami), a wcale niesłusznie.
czarek69 - Cześć! W końcu udało mi się zmontować kolejny odcinek z chorwackiej Istrii...

źródło: comment_1610645381nONB0ta1HHUjYEgWnNTlOl.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Cześć :) kolejny odcinek z Istrii. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatni film. No i jak coś udało mi się w końcu ogarnąć po 8 latach własny HASHTAG #kolemsietoczy Także jak coś można obserwować :D

@kamas248
@hades9
  • Odpowiedz
Cześć :) kolejny odcinek z Istrii. Pozwolę sobie oznaczyć osoby plusujące i kopające ostatni film. No i jak coś udało mi się w końcu ogarnąć po 8 latach własny HASHTAG #kolemsietoczy Także jak coś można obserwować :D

@sprite @WiejskieChipsy @laggy @PrzekraczajacGranice @damianbeat @raFFcio @tommit ,@smaczny_boczek @MirRAFal @ysiuojcieoski @roman_z_piwnicy @stawek @CelkA @parachutes @Fritzowski @kwiatexxx @razorn3
  • Odpowiedz
@czarek69: Cześć Karol! Okazyjnie wchodzę sobie na bloga od dobrych kilku lat i pierwszy raz widzę że jesteś wykopkiem i to jeszcze z nickiem czarek 69 XDD Pozdrawiam, muszę powiedzieć że byłeś moją podróżniczą inspiracją, pamiętam jak miałem te 15 lat i zapartym tchem czytałem relację z rowerowej podróży po Bałkanach. Też chyba po lekturze Twojego bloga pierwszy raz gdzieś pojechałem autostopem i się w tym środku transu zakochałem. No
  • Odpowiedz