Wpis z mikrobloga

@Logan00 Nie można to jest życiowa loteria i zawsze istnieje jakieś ryzyko, że się nie wyciągnie szczęśliwego losu. Jeśli przerasta to kogoś to polecam nie brać w tym udziału #antynatalizm
@lab_rat: ale nikt tu nic nie mówi o patriachacie XD
Można chcieć uprawiać seks, jednocześnie nie chcąc być w ciąży. Ciąża to nie może być kara za seks, myślący ludzie potrafią się zabezpieczyć, ale ludzkie ciało to też nie maszyna i nie można kogoś zmusić do donoszenia ciąży. Jak kobiety ronią, to też mają ludzkie życie na sumieniu, czy tylko tak wybiórczo podchodzisz do tego?
@lab_rat: ludzie wiedza tez ze zdazaja sie "wpadki" i wowczas portzebna jest aborcja. Stad tak wazne by byla mozliwie latwo i tanio dosptena. U nas jest tak tylko dla osob dobrze ogarniajacych temat, dla reszty jest drogo a mniej zaradna czesc w ogole nie wie jak sobie poradzic ;/
@lab_rat: hej, mnie nie trzeba, ja wiem, skąd się biorą dzieci. wiem też, że jeśli zajdę w ciążę, na szczęście zawsze mam możliwość jej usunięcia, choć zwykle nielegalnie i za sporą kasę. nieważne, czy zostałam brutalnie zgwałcona, czy #!$%@?łam się na imprezie i przeruchałam z lokalną drużyną hokeja - idę się pozbyć ciąży, jeśli jej nie chcę i robią to każdego roku tysiące kobiet, niezależnie od waszych ciężkich rozkmin. o czym