Wpis z mikrobloga

Mirki popierające #pis, wytłumaczcie mi jedno
Jak możecie dalej popierać tą partię, patrząc na to jak radzi sobie z pandemią?
Rozumiem że ktoś może się z nimi zgadzać bądź nie w kwestii homoseksualizmu, aborcji, świadczeń socjalnych czy innych tematów światopoglądowych lub gospodarczych. Ale temat pandemii i kryzysu jest raczej neutralny światopoglądowo, a właśnie w nim widać jak bardzo PiS sobie nie radzi.
Chyba dla każdego, nie ważne czy jest prawakiem czy lewakiem, zamknięcie cmentarzy na dzień przed, zamknięcie stoków czy wydanie 70 mln na wybory które się nie odbyły to błędne, żeby nie powiedzieć głupie decyzje.

#4konserwy #neuropa #koronawirus
  • 43
@KombajnemPrzezUkraine: Sam nie jestem wyborcą PiS, natomiast mam paru takich starych znajomych z czasów, kiedy mieszkałem poza miastem.
Na wsi klimat polityczny jest taki, że ludzie nie są zadowoleni z władzy, ale inne partie, poza PSL, mają na wieś wywalone kompletnie, nawet kampanii wyborczej tam nie robią. Lewica oddaje te tereny walkowerem. A PSL od kiedy próbuje coś ugrać w miastach rozwodnił się jeszcze bardziej i tylko stracił poparcie wśród rolników.
@KombajnemPrzezUkraine: Znam takiego ultrapisowca. Mogę Ci powiedzieć jak sobie to wszystko tłumacza: Jest tylko narzekanie, za PO mogłoby być gorzej, kto coś robi to może popełniac błędy, ja nie uważam że nie robią źle ale jest to najlepsza partia że wszystkich itd. Dlatego nie dziwi mnie 30procent poparcia. Cokolwiek PIS zrobi oni sobie właśnie tak wytłumaczą to jak napisałem powyżej
@mojnicknawykopie: religia odbiera ci wolność myślenia, bo musisz akceptować jej dogmaty - w twoim myśleniu pojawiają się swoiste "święte krowy" - przekonania, których nie możesz zmienić, nawet w obliczu faktów, które zdają się być z nimi niezgodne. konstytucja, podobnie jak inne najwyższe akty prawne w cywilizowanych państwach, gwarantuje ci wolność religii - w Polsce w roku 2021 obserwujemy jednak nasiloną katolicką propagandę ze strony partii rządzącej czy de facto jej podległej
@KombajnemPrzezUkraine: Ja mam pisowcow w rodzinie. Wybór pisu to mieszanka strachu przed imigrantami, gejami, prywaciarzami, układem w połączeniu z poczuciem więzi z rządzącymi - oni uważają, ze są jednym plemieniem walczącym z tym drugim. Stad właśnie wysoka tolerancja na wały i niedociągnięcia partii. Stad tez ataki w TVP na wszystko co z tamtego plemienia i pokazywanie swojego w najlepszym świetle
w sklepach nic nie było, a swobody obywatelskie ... - A na co to komu?

więc mam porównanie, JEST lepiej i to chyba dobrze?


@mojnicknawykopie: No ale lepiej niż za czasów sprzed komputerów, kiedy nic w sklepach nie było, i na co komu swobody obywatelskie, to nawet za peło było... To jak to w końcu z tym dobrobytem jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elven-King: nigdy nie było i nie będzie, za bardzo mają podzieloną władzę. Ja osobiście głosowałem na PiS bo jestem przeciwny sprowadzaniu losowych inżynierów.


@mojnicknawykopie: Wiesz o tym że PiS sprowadził więcej muzułmańskich imigrantów niż Niemcy chcieli nam wcisnąć?