Wpis z mikrobloga

Dostarczałem dzisiaj fakturki. Wiem, że to w nie uwierzycie, sam bym rok temu w to nie uwierzył
Ogólnie jestem lekarzem "sorowym" Przysługuje mi dodatek 100% od NFZ za pracę z COVID-em. Dodatek jest do 15 tysięcy, ale na jedno miejsce pracy, za pracę w kilku miejscach można zebrać kilka.
W grudniu przepracowałem ogółem niecałe 500 godzin.
Do tego wziąłem samochód na leasing z dużą wpłatą własną, przez co płacę symboliczny dodatek(jestem na JDG)

Netto moje zarobki przekroczyły 80 000 złotych jako lekarza bez specjalizacji, który nawet nie skończył 30 lat.
Tylu godzin nie chcę już nigdy więcej wziąć, dodatki znikną ogółem i to prawie na pewno moja największa wypłata w życiu, ale i tak fajnie to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medycyna #pracbaza #chwalesie
  • 15
80 tys to jednak skrajnie rzadkie zarobki w Polsce, raczej nikt Ci nie uwierzy ze tyle zarabiasz


@In_thrust_we_trust: Wiem, ale co z tego? Czy to czy ktoś uwierzy mi czy nie coś zmieni?
Plus nigdzie nie napisałem, że tyle zarabiam. Napisałem, że tyle zarobiŁEM w grudniu, na co się złożyło kilka czynników, które już więcej jednocześnie się nie powtórzą.
100% dodatku czyli normalnie by weszło 40k - za 3 etaty to sporo ale nie kosmos.


@GienekZFabrykiOkienek: Normalnie bez dodatku wyszło ~60 tysięcy na fakturze, dodatek za dwa miejsca tylko.
Plus z tej faktury trzeba by zapłacić podatek, ale że wziąłem leasing na nowe auto