Wpis z mikrobloga

Niedawno pisałem o mojej kolekcji dzieł Tolkiena. Dzisiaj chciałem pochwalić się nowym nabytkiem. Po wielu próbach i szukaniu udało się okazyjnie dorwać wydanie Atlantis, Władca Pierścieni w jednym tomie z ilustracjami Alana Lee i tłumaczeniem Skibniewskiej w stanie bardzo dobrym. Jest piękna! #ksiazki #tolkien #wladcapierscieni
W komentarzu jedna z ilustracji. Cieszę się jak dziecko :)
CalyNaBialo - Niedawno pisałem o mojej kolekcji dzieł Tolkiena. Dzisiaj chciałem poch...

źródło: comment_1610559690f6csVT5SsbLCen5XeFhhTD.jpg

Pobierz
  • 33
@CalyNaBialo ogólnie ciężka sprawa, bo na przykład Hobbit i Silmarillion są w tylu różnych okładkach, że nie mogę się połapać w nich, a jednak wolałbym jakieś unikaty zbierać

W sumie to mam pytanie, czy z Amber to wszystkie książki ze świata WP są w takim większym formacie?
Amber z tego co kojarze wypuściło dwie serie jedna z obwoluta starsze i nowsze te które ty masz już bez obwoluty. Nie wiem czy amber wydał wszystko. Nigdzie nie znalazłem Rudego dzila z tej serii (w takim formacie) jest napewno w zielonej bo takiego mam. No i nie ma oczywiście berena, upadku gondolinu. Dzieci hurina są tylko w tej wersji nowszej z obwoluta już nie. Jeśli chodzi o silmarillion to ja zbieram