Wpis z mikrobloga

@Elec: Na szczęście zjebka dotyczy sposobu komunikowania nowej ligi a nie samego contentu, bo umówmy się że ascendency reworki straszne nie są, gem rework tez nic wielkiego nie wnosi, a nakręcili hype z którego cdpr byłby dumny. Teraz smarują dupy na 2 tyg fixowania bugow xD skrócili dystans między sobą a graczami a to ma swoje plusy i minusy
@Elec: no i dobrze. Jak odwalają akcje w stylu - na trailerze Krzysiu mówi - zbuffujemy CZTERDZIEŚCI skilli, a Patch Notes'ach - CZTERY skille dostały buffa, a reszta to nerfy na alt quality aury xD a potem Bex na reddicie pisze - no szkoda w uj, następnym razem poproszę ekipe żeby się jaśniej wyrażali xD
@Elec: I bardzo słusznie, ze dostają bo ludzie nie są durni i widzą co odjaniepawlają.
#!$%@? fajna liga, dodatkowe splintery do zbierania, #!$%@?ć wincyj contentu, zeby człowiek po pracy nie mial czasu na nic tylko robic jakies #!$%@? rozpraszacze typu altas, awakened bonus, zbieranie veiled craftów i wiele innych gównoi wartych zapychaczy czasu. I tak co lige ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WojtusKor: ja mówie o ogólnym kierunku w jakim idzie ggg, #!$%@? zbędnego contentu takiego jak metamorph czy breach, obecnie w breach nie ma prawie ani potworkow i prawie nic nie dropią, nie warto tego nawet odpalać, do tego jest mnóstwo starych itemków, ktore nie maja racji bytu.
To jest długotrwaly proces gdzie #!$%@? gierke, próbując na sile zrobić z niej gre dla elity a nie dla plebsu, zamiast po prostu pozwolić
@Typowy_Janusz_z_brzuchem: no to właśnie po to są ligi takie jak ta, dzięki którym stare, dobrze znane graczom mechaniki wracają odświeżone i znowu można się nimi cieszyć. Jak breach będzie wypluwał dużo więcej splinterów będąc dużo trudniejszy to będę happy. To samo ze wszystkim innym.
@WojtusKor: Za dlugo już gram w tę grę, zeby takie chwyty mnie interesowaly, które mają na celu tylko zatrzymanie gracza na 12h dziennie, typu odkrywanie veiled craftow i robienie full awakened atlas, zeby wreszcie odblokowac sirusa a8.
Content ligi powinien składac sie w głównej mierze z zabijania potworków, nowych bossów ewentualnie jakiegos unikalnego pozyskiwania itemków, crafting itp.
Ale nie rozkminianie pare dni o co chodzi w betrayal albo układanie harvest gardenu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tang0: @Elec: zalezy co puszczaja. Ogolnie raczej wiedza ze nie moga przesadzic z cenzura bo to gra dla bardziej myslacych ludzi. Na tskim reddicie lola leci cenzura na wszystko co sobie wymysla xd ale to miejsce dla debili
dzięki którym stare, dobrze znane graczom mechaniki wracają odświeżone i znowu można się nimi cieszyć.


@bubr32:
ile grasz w poe XD ? 4 miesiace ? Człowieku, breach sie w ogole nie robi bo zeby zebrać 100 splinterów musisz zrobic z 30+ breach a na przyklad w heist mozesz sobie calego breachstona ze skrzyneczki wziac i to nawet pure, wiec o czym my tu mówimy xD
serio takich przykładów zawalania core mechaniką
@Typowy_Janusz_z_brzuchem: Typie oglądałeś trailer tej ligi? Wiesz o czym w ogóle będzie i jak atlas wpłynie na dropy breacha, incursion, czy perandusa? Weź obejrzyj jeszcze raz jak nie pamiętasz. Przecież taki perandus czy harbinger to fajne ligi byłyi niesłusznie jest ich tak mało w core. No i ta liga na nowo je rozbudzi, zobaczysz
@Elec: jak GGG to plebs jak uj, napisałem do nich ja pozabijać wszystkie boty w ich grze, użyli mojego pomysłu w grze, jeszcze go spiertolili i nawet nie usłyszałem "Dziękuje" XD

Komentarz Bex:

"We can't comment on specifics about what we do to stop bots because the botters read reddit, but one finding we have made is that rendering a bot ineffective and allowing it to continue to run and waste
@WojtusKor: o to też, ludzie są #!$%@? o to że heist jest w core, że mamy dziesiątki różnych gównianych splinterów itd.

@bubr32: te mechaniki nie są odświeżone, one są co najwyżej zbuffowane i to zablokowane za ogromem dodatkowego, DODATKOWEGO grindu. Lubisz legion ,podoba ci się ta mechanika to sorry ale jak nie ma tego u zany to raczej nie zobaczysz tego za często. Teraz nie ma delirium, zobaczycie jak to
@WojtusKor: No to jest oczywiste, ze to nie jest content ligi i tym bardziej wlasnie mnie to denerwuje, ze co lige są rzeczy, które musisz wykonać, zeby skupić sie na czymś konkretnym, zrobienie atlas bonusu na max, odblokowanie craftów, serio robią z tego jakiś big deal, zeby zdobywanie mapek bylo osiągnięciem jakims a wedlug mnie to po prostu taki spowalniacz ligi, bo grając casualowo, tak 2h dziennie to nie wiem ile