Wpis z mikrobloga

Głupia sprawa - założyłem się z użytkownikiem @arturuch o 500 zł na schronisko dla zwierząt w zależności od wyniku głosowania elektorskiego.

https://www.wykop.pl/link/5843415/comment/85501893/#comment-85501893

Ja twierdziłem, że Biden zdobędzie wymagane 270 głosów elektorskich, on twierdził, że nie zdobędzie i elektorzy się zbuntują.

Gdy elektorzy zagłosowali w grudniu napisałem do niego z pytaniem o zakład - dostałem odpowiedź, żeby poczekać do 7 stycznia, bo "nie wiemy kto jak zagłosował" i trzeba czekać na otwarcie kopert.

https://i.imgur.com/a8GfadK.png

Wynik głosowania oczywiście był znany, ale skoro zakład idzie o kasę, no to nie mam problemu z poczekaniem na potwierdzenie.

Po 6 stycznia, gdy Kongres zatwierdził wygraną Bidena odezwałem się znowu. Niestety @arturuch nie odpisał, mimo, że pisał na wykopie.

https://i.imgur.com/yCsLqf9.png

Napisałem więc do niego w wątku, gdzie się umawialiśmy i kolega zamilkł.

Powiedziałem sobie, że poczekam tydzień zanim coś napisze publicznie. Zakładam opcje, że może gdzieś wyjechał i nie wchodzi na wykop, ale to, że pisał pomimo moich wiadomości sprawia, że zaczynam w to trochę wątpić.

#4konserwy #neuropa #trump #wykop
rzep - Głupia sprawa - założyłem się z użytkownikiem @arturuch o 500 zł na schronisko...

źródło: comment_16105412788d8Zha2IwHgFBIOe1Yz68u.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: Tak na przyszłość, jak będziesz się następnym razem zakładał z osobą, której umysł dryfuje w odmętach alternatywnej rzeczywistości teorii spiskowych (np. wyobraź sobie, że zakładasz się z płaskoziemcem o kształt naszej błękitnej planety – to dość analogiczna sytuacja), to koniecznie ta osoba musi sama podać, w jakich teoretycznych (z jej perspektywy one zawsze będą teoretyczne, w praktyce niemożliwe) okolicznościach uzna zakład za rozstrzygnięty. Bo widzisz, teraz szanowny kolega może
  • Odpowiedz
@tgcis

nie ma nic gorszego niż #!$%@? kasy na schronisko, jest milion potrzebujących chorych i dzieci z domów dziecka a wy na kundle kasę wydajecie xD. Nigdy tego nie zrozumiem


A kogo interesują obce gówniaki? Może im bardziej szkoda tych zwierząt niż kaszojada z bidula.
  • Odpowiedz
@Stallion45: sorry, ze piknalem Ciebie ale Twoj komentarz, jeden z wielu, dal mi chyba najwiecej raka :) Jak Wy Polacy mnie bawicie. Rozmowa o zakladzie zamienia sie w prawackie i lewackie smiecie. Podzial miedzy Polakami jest tak wielki, ze nic oprocz spalenia zarowno lewej i prawej strony (doslownego, nie zaslugujecie zeby w tym kraju zyc:) nic tu nie pomoze. #!$%@? ten kraj doszczetnie i dzieki Wam nie da sie tu
  • Odpowiedz
  • 1
@arturuch #!$%@?łes, tyle Ci powiem. Zachowanie ludzkiej #!$%@?. Nie tylko sobie świadectwo dajesz ale w złym świetle stawiasz ludzi o poglądach zbliżonych do Twoich
@rzep
  • Odpowiedz
  • 1
@Filipterka25 nie ma sensu kłócić się ze studentem awas, jest to taki typ mirka, który hejtował gre za to, że miała przez chwile w profilowym na facebooku tęczową flage (,)
  • Odpowiedz
@Corphen: Dobra looz nie czuję żalu, że kierujesz ten komentarz do mnie, ale nie zmienia to faktu, że wybitnie mnie on bawi. Zakładam po tym co napisałeś, że pewnie popierasz Szymona "warto rozmawiać" Hołownię. Owszem świat się śmieje z Polski, ale nie dlatego, że mamy tu spory polityczne, bo takie są na całym świecie. Jaką alternatywę polecisz? Kaja Godek trzymająca się pod ręce z Biedroniem i pląsająca w takt piosenki
  • Odpowiedz
@Corphen: Nie typie to Ty nic nie zrozumiałeś. Masz w bani jakieś #!$%@? w stylu świadków jehowa. Czekam na dyskusję, ale wolisz #!$%@?ć kocopoły jak to źle jest u nas. Głupszy jesteś od tych prawaków, bo oni chociaż wiedzą w co wierzą
  • Odpowiedz