Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w Tesco kupić na zapas napoje na promocji jeszcze z tamtego roku (nie Pepsi czy Cola bo tam już nowe ceny) i będąc już przy kasie samoobsługowej byłem świadkiem kłótni klientki z kasjerką. Typiara około 30 lat zaczęła się drzeć, że sklep ja okrada bo Pepsi Max (czyli taka bez cukru) kosztuje z 8 zł, na to kasjerka mówi, że jest podatek cukrowy i to dlatego, na to ona, że przecież jest bez cukru i niech nie kłamie, bo to nie żaden podatek jest winien większym ceną za produkty tylko sklepy, które na niej żerują xD Tak słucham tego i odwracam się i mówię, że "Przepraszam, ale to nie wina sklepu, tylko podatek ten też dotyczy również słodzików i to nie wina sklepu tylko tego wspaniałego rządu" a ona ma takie "Niech pan już ich nie broni" i dalej coś tam się darła, no jak poszła to podszedłem do kasjerki i mówię, że współczuję pracować z takimi klientami o ona ma takie "Proszę pana, to już nie pierwszy raz dzisiaj, teraz to zawsze mówię gdy ktos kupuje cole, że droższe bo podatek cukrowy wprowadzili bo tak to co chwilę wracali z paragonem i mówili ludzie, że tu jakiś błąd jest, że oni kupowali butelkę a nie czteropak" (czy cos w tym stylu) No żal mi tych ducha winnych kasjerek i pracowników w sklepach bo muszą się użerać teraz z tą patologia bo ich kochany rząd podwyższył im ceny i wmówił, że to w dodatku nie oni tylko złe sklepy xD (kiedyś byli źli żydzi teraz przedsiębiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#bekazpisu #patologiazewsi #patologiazmiasta #tvpis #podatki
  • 6
@Chlebek_Pyszny ja nie pije codziennie i nie ubolewam z tego powodu wiec jak mi sie zachce raz na tydzien to kupie w wyzszej cenie ale zeby chociaz miala smak taki jak kiedys a nie sam cukier jak np w dyskontach bylt 4 butelki za 8 zl xD i z sokami tez mogloby sie oszukiwanie skonczyc z tym dosladzaniem..
@MrBaka no z tym sie zgadzam o podatku bo niedlugo dojdzie do tego ze pol wyplaty bedzie kosztowalo nas np. sniadanie jak podatek od najwazniejszego posilku w ciagu dnia wymysla