Wpis z mikrobloga

  • 4
czy ja wiem, to też jedno z pierwszych pytań które ja zadawałem jak kiedyś korzystałem z tego typu aplikacji, proste, że chce mieć potencjalną partnerkę na zbliżonym poziomie, a to, czym się zajmujemy jednak coś mówi o człowieku.


@Darson666: A czym sie zajmujesz i co to o tobie mówi?
@essos no już prędzej, chociaż zależy od człowieka, nie przepadam za ludźmi z HRów xd a obsługa klienta to też raczej jedna z prostszych prac. Dla młodej osoby okej, ale jak nie ma planów na coś ambitniejszego to trochę lipa xd
@essos: Fakt, w #!$%@? typiar o to pyta. Ale nie tylko na Tinderze, bo byłem na imprezie (inb4 ok oski) to typiara, której nie znałem drugie pytanie jakie mi zadała to "a czym się zajmujesz? pracujesz? studiujesz?" - summa summarum chciała się pochwalić, że studiuje psychologię (xD) i powiedziała, że idealnie mnie analizuje ludzi (xDD) i powiedziała zestaw losowych cech charakteru, których nie mam (xDDD), a jak powiedziałem, że to stek
  • 0
@cerbera: Na miejscu ale pozniej, a nie jako pierwsze pytanie.
A czym sie zajmujesz?

To cos jakbys w kawiarni zagadał, do laski mówiąc"niezła z ciebie lalunia", a ona "dzięki,czym sie zajmujesz?"

Serio wydaje ci sie to na miejscu?