Wpis z mikrobloga

Od ponad 2 miesięcy próbuję wyegzekwować od #goodie @Goodie_pl należny #caschback który "błędnie naliczyli" Zakup na dużą kwotę ponad 450zł na #aliexpress, a caschbaku naliczyli 4,5zł (ʘʘ) Nie odpisują na wiadomości, a jeśli już to robią to jakby się gadało z idiotą albo raczej użytkowników maja za idiotów. Takie zachowanie świadczy o tym że czekają tylko na to by użytkownik odpuścił w kontakcie z ich pracownikami. Także pora nakręcić małysza żeby do większej ilości osób dotarło że trzeba omijać szerokim łukiem tych cwaniaczków. #oszukujo #afera
ROCKNROLLLA - Od ponad 2 miesięcy próbuję wyegzekwować od #goodie @Goodie_pl należny ...

źródło: comment_1610469375dKQxBQdSAKRr1yqQyEPmyT.gif

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 6
@ROCKNROLLLA olałem ich juz dawno, wieczne problemy i upominanie się o wszystko. Zawsze przy większej transakcji znajdą jakis powód, żeby go nie naliczyć. I tak jak mówisz same półgłówki po drugiej stronie... najlepiej wymienić na lepszy model ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ROCKNROLLLA: mnie naliczyli po reklamacji do transakcji za 1350zl ale nie zaakceptowany (no i kwota napisana od kilkunastu zł do ponad 100zl). Napisałem email ale jak na razie tydzień cisza. Kręć Małysza ja się w piątek dołączam
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA akurat mi przypomniałaś o tych szmądkach. Czekam od listopada na cashback + bonus za pierwsze użycie na pyszne.pl (rzędu kilkunastu zł), chwalili się tym nawet tu. Niebieski czeka na cashback z rtv euro agd rzędu stówki. Oczywiście transakcje trzeba było dodawać przez "transakcja zaginęła".
Co za fajfusy (°°
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Przed tygodniem napisałeś do nas z pytaniem o zakup, który Twoim zdaniem "zniknął" z goodie. Odpisaliśmy Ci, że transakcja nie zniknęła. Została rozliczona a cashback przekazany do środków zatwierdzonych. Teraz twierdzisz, że miałeś na myśli to, iż wartość przyznanego cashbacku się nie zgadza. Sprawdzimy to, ale najpierw informujemy, że część niezrzeszonych sklepów, która jest dostępna w serwisie AliExpress nie przystąpiła do Programu Cashback. Wtedy AliExpress nalicza cashback w wysokości 1%.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Człowieku! Zajmij sie swoją robotą jak należy! Ty czy ktokolwiek tam siedzi teraz, odpisał mi pod moim wpisem: https://www.wykop.pl/wpis/54625423/goodie-pl-dlaczego-przy-transakcjach-przy-drozszyc/
To teraz połącz kropki i do jasnej cholery ODPOWIEDZ MI NA PYTANIE CZY ZAMIERZACIE NALICZYĆ MI ODPOWIEDNIO CASCHBACK CZY TEN WASZ CASCHABAK TO JEDEN WIELKI WAŁ?

I TAK - SKLEP W KTÓRYM KUPOWAŁEM JEST ZRZESZONY!

I nie pisz teraz pod publiczke że "pomożemy" bo od prawie 2 miesiecy zlewacie ciepłym moczem
  • Odpowiedz