Wpis z mikrobloga

Graliscie w miles morales? Ile raz juz wam padla konsola podczas gry? mi 6 razy. Wymagany bylo odlaczenie z pradu i uruchomienie ponownie. (wersja 60fps + raytracing). Czytalem na necie ze to popularne zjawisko przy miles morales oraz przy innych nowych grach na ps5 (np. demonsy). Bugsnaxy przeszedłem bez problemów
#ps5
  • 13
@solutio: Zero crashy. Jedyny problem pojawił się przy założeniu jakiegoś kostiumu, bo nagle postać 10 fps, a cała reszta otoczenia bez zadyszki. Ale to ewidentnie wina gry.
@a5d4f1: Ale wiesz, ze to tak specjalnie? Prawdopodobnie stroj taki jak w bajce o spidermanie. Cala animacja byla taka klatkujaca wiec zakladajac ten stroj mozna bylo poczuc klimat bajki ;)

Edit: Nazwa filmu to spiderman: uniwersum.
@a5d4f1: A zgadniesz jak mial na imie glowny bohater bajki? Miles Morales ;) Zwiastun do obejrzenia na youtube, mozesz sprawdzic czy to ten sam efekt. Obejrzalem z corka, mi sie bardziej bajka spodobala :)
@a5d4f1: to dlatego, że pewnie miałeś włączony ten efekt. Samo założenie kostiumu nie daje efektu 12fps, trzeba wybrać odpowiednią modyfikacje kostiumu.

@solutio: ja przeszedłem Moralesa bez żadnych crashy, ponad 20h przegrane, platyna wbita, w trybie pełnego RT (30 fps). Konsola nawet nie zająknęła podczas gry, cisza.
to dlatego, że pewnie miałeś włączony ten efekt. Samo założenie kostiumu nie daje efektu 12fps, trzeba wybrać odpowiednią modyfikacje kostiumu.


@netowy: a może, bo byłem już na etapie odblokowywania hurtem wszystkich modyfikacji i innych bajerów, których nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)