Wpis z mikrobloga

#qanon #teorie spiskowe #usa #bisonman #szur #trump Hej słuchajcie naszło mnie takie wspomnienie. Pamietam jak jakieś 8-10 lat temu sam sporo szuralem i zdobywałem wiedzę na stronach typu prawda2 gajowy Marucha i temu podobne fora. Pamiętam że przewinął mi się tam temat grupy ludzi bardzo wpływowych i bogatych i jakiegoś miliardera sponsora całej akcji w j której siły ciemności(sataniści wpływowi pedofile kabała) zostaną rozliczeni aresztowani i odsunięci od władzy. Była to dość mało popularna i rozglasniana opinia wtedy ale nawet ja coś o tym przeczytałem. Teraz gdy do władzy doszedł Trump i podobno zaczął draining swamp jakos mi się te fakty połączyły. Czy ktoś kumaty w tych tematach aktualnie moglby to jakoś mi przetłumaczyć przybliżyć czy te dwa fakty się łączą,czy już jakieś 8-10 lat temu były plany na prezydenturę Trumpa i zniszczenie układów które rządza tym światem
  • 4
  • Odpowiedz
@lisekhary: Weź przestań z tym prawda2.info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bimi moderator zabił to forum z 10-12 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) już przemilczę to ze w 2008 pisali ze dolar padnie za 3 miesięce XD minęło 12 lat a dolar nadal najważniejsza waluta na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ja to właśnie tak 10-12 lat temu poczytyealem za gówniarza potem wyrosłem z chęci dołączenia do judaizmu i sekty puldupkan rządzących światem ;p
  • Odpowiedz