Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) beka z laski ( ͡ ͜ʖ ͡) poznałem z nudów #rozowypasek na #tinder wydawala się fajna, mieliśmy wspólne zainteresowania - było widać jej zainteresowanie, ale w chwili kiedy dowiedziała się ile mierze, to jej zainteresowanie drastycznie spadło xD stała się obojętna, przeszedłem z nią na fb i kontakt od ubiegłego piątku znikl xD

Jednak przegrywki z w/w tagu mają rację z tym wzrostem

Laska 170, mój 180 ¯\_(ツ)_/¯

#logikarozowychpaskow #takaprawda #takbylo #przegryw #tinder
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smacznyy: Jest jeden plus, że Cię olała, OP nie zniszczy sobie życia z taką kretynką.
Właśnie się zapytałem różowej z którą fajnie mi się pisze od wczoraj na tinder i nie jest przedstawicielką wyznawania wiary >180cm, ale jej współlokatorka już tak XD

Na rynku świń dalej beznadziejna sytuacja.
  • Odpowiedz
@smacznyy: Co prawda wypowiadam się jako żyrafa(175cm), ale mnie zawsze zastanawia, ze czemu takie niższe dziewczyny koło 160cm nawet chcą minumum 185 cm skoro to nawet przy zwykłym buziaku wygodne nie jest
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Jak moża skreślić człowieka z powodu swoich chorych oczekiwań? XD

W sumie racja, Mirek ze mnie olała sama niż miałbym mieć #!$%@? życie przez nią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A inna laska też z #tinder obraziła się na mnie za mój zart dotyczący jej (brak dystansu do siebie samej) fochnela sie na mnie i do dziś nie odpisuje XDDDD
  • Odpowiedz
@somskia:

czemu nizsze dziewczyny tak z 160 chca typa 185 jak nawet przy buziaku to wygodne nie jest


Ubzdurala sobie w swojej główce, ze tak "wygląda" idealny facet i tylko z takim może być szczęśliwa (XD)
  • Odpowiedz