Wpis z mikrobloga

Fabryka Lodów w Szczecinie na sprzedaż. Lodziarnia kończy działalność. Wykończył ją koronawirus

- Ponad 6 lat temu w to miejsce włożyliśmy serce i duszę. Stworzone z miłości do słodkości, słonecznej Italii, włoskich deserów i lodów rzemieślniczych. Miejsce, które zaskoczyło cały Szczecin oryginalnymi smakami. Jako pierwsi w Polsce połączyliśmy smaki słodko - słone aby uraczyć Was słonym masłem orzechowym. Nadszedł czas, który zmusił nas do podjęcia trudnej decyzji, która jest szansą dla Ciebie. Jeśli chcesz kontynuować to dzieło z pasją i miłością to jest to miejsce dla Ciebie. Oddamy tylko w dobre ręce - podkreślają właściciele Fabryki Lodów, która w ostatnich latach stała się kultowym miejscem na gastronomicznej mapie Szczecina.

Fabryka Lodów powstała sześć lat temu. Było to jedno z pierwszych w naszym mieście miejsc z lodami rzemieślniczymi, w której podawano niebanalne kombinacje smaków.

Dzięki temu w upalne dni przed wejściem ustawiał się długi ogonek chętnych spróbować nowości serwowanych w Fabryce.


Teraz, po sezonie naznaczonym epidemicznymi obostrzeniami właściciele postanowili odstąpić swój biznes.

#szczecin
K.....i - Fabryka Lodów w Szczecinie na sprzedaż. Lodziarnia kończy działalność. Wyko...

źródło: comment_1610456934Rj7MzZFetjOpxJlYtLPCsS.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karoshi:

Wykończył ją koronawirus


Znaczy się, że wszyscy właściciele firmy, spadkobiercy oraz pracownicy umarli?

Czy wykończyły ich debilne decyzje idiotów w rządzie, którzy zabronili im legalnie pracować i prowadzić sprzedaż?
  • Odpowiedz
@Karoshi: fakt że w ostatnim okresie działalności znacznie pogorszyła się jakość oraz zmniejszono porcje, natomiast kiedyś "słone masło orzechowe" mieli zajebiste
  • Odpowiedz
@1atilla1: taaak, kiedyś się szło i dostawało się mega porcję, później znacznie zmniejszyli, a i smaki (oprócz slonego masła orzechowego) to nic ciekawego w porównaniu z dutkiewiczem i marczakiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karoshi: pierwsi w Polsce, istniejąc na rynku 6 lat, połączyli smak słodko słony? Ja tam słony karmel jadlam 9lat temu u Lenkiewicza w Toruniu xd nie byłam nigdy w Szczecinie, ale przypisywanie sobie pionierska w takim czymś no eeech
  • Odpowiedz