Wpis z mikrobloga

@Krs90: Po prostu nie rozumiem tego poziomu zdebilenia...te sztuczne tekściki i śmiech w tle, każdy tekścik mający być "śmiesznym" - idiotyczne. Chłopaki z baraków to klasa sama w sobie a ten gniot to jakiś badziew dla półdebili i sklonowanych owiec.
  • Odpowiedz
no właśnie od kilkunastu lat próbuję zrozumieć DLACZEGO :D


@budus2: Na jaki #!$%@? w ogóle poświęcasz czas na zrozumienie czegoś tak oczywistego? Ludziom po prostu podobają się różne seriale i różne wartości w nich odnajdują. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. To są wartości subiektywne. Jeśli chcesz się lepiej poczuć, to myśl sobie, że to ty jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu a cała reszta jest zbyt ograniczona, żeby osiągnąć
  • Odpowiedz
@Krs90 im się dłużej i częściej ogląda ten serial tym bardziej #!$%@?. Głównie chodzi o napisanie bohaterów którzy są porostu w #!$%@? irytujacy
  • Odpowiedz
the office jest JAKIEŚ


@budus2: Dla ciebie. Widziałam wpisy na wykopie, ludzi którzy dokładnie okazywali takie sama "zdziwienie" fenomenem the office jak ty friendsami. Także wszelkie przesłanki wskazują, że takie poczucie jest całkowicie subiektywne.
  • Odpowiedz
@ks2m:

wykopki nienawidzą friends

Ponieważ te wykopki które nienawidzą tego serialu co najwyżej mogą się utożsamić z postacią Gunthera (w tym ja) xD Chociaż mi to nie przeszkadza, akurat teraz za każdym razem jak oglądam friends, staram się zwracać większą uwagę na to co robi ta postać w drugim planie.
  • Odpowiedz
@budus2: masz racje - popularność to żadna miara w sztuce. z tym, że friendsy nie mają takich aspiracji - mają dostarczać rozrywki i humoru. możesz tuptać nogami, ale wg wszelkich statystyk wciąż to robi, mimo że minęła dekada od ostatniego odcinka.
  • Odpowiedz
Rzecz w tym że.. jest lepszy od większości seriali komediowych. Ja wiem że tu wykopiq200


@Krs90: sadząc po komentarzach to raczej na odwrót, ci którym podobają się Friends to iq200, a cala reszta

wolą prostą, łatwą to przetrawienia, żenującą, rozrywkę dla plebsu
  • Odpowiedz
@budus2: może dlatego że był #!$%@? jednym z pierwszych który zapoczątkował tego typu seriale? Oczywiście że teraz znajdziesz ciekawsze. Ale gdy friendsy były popularne w Polsce lata temu to robilo to furorę.
  • Odpowiedz
Chłopaki z baraków to klasa sama w sobie a ten gniot to jakiś badziew dla półdebili i sklonowanych owiec.


@HrabiaZet: Racja. Chłopaki z baraków to bardzo wysublimowany humor dla inteligentnych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Seinfeld Chronicles i Black Adder, to tak z dupy w 2 sekundy przypomniane 10/10 na dobry początek


@budus2: Tylko żaden z tych seriali nie jest tak przystępny jak właśnie Friends. W
  • Odpowiedz